fbpx

Architekt wnętrz Żyrardów

Mieszkanie, które zaspokoi Twoje potrzeby, oczekiwania i marzenia

Szukasz projektanta, który weźmie pod uwagę wszystkie Twoje marzenia? Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Mieszkanie w komfortowym i pięknym wnętrzu to czysta przyjemność. Wiedzą już o tym nasi zadowoleni klienci.

Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, które będzie odzwierciedleniem wszystkich Twoich potrzeb i pomysłów.

Skupimy się na ergonomii Twojego wnętrza, postawimy na funkcjonalność i unikalne dodatki, które sprawią, że będziesz mieszkać w komfortowej aranżacji. Otrzymasz od nas listę zakupów, która ułatwi Ci realizację projektu.

Korzyści ze współpracy z projektantem wnętrz w Żyrardowie

Dowiedz się, co na Ciebie czeka, jeżeli postawisz na usługi profesjonalnych projektantów wnętrz. Są one kierowane do mieszkańców zarówno Żyrardowa, jak i jego okolic.

Kompleksowa współpraca

To od Ciebie zależy zakres wykonywanych prac: może być kompleksowy  (obejmować cały dom) lub cząstkowy (pojedyncze pomieszczenie). Ty decydujesz!

Odpowiedź na indywidualne potrzeby

Stworzymy projekt, który będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby i spełni Twoje oczekiwania w każdym aspekcie.

T

Bardzo dobry kontakt na każdym etapie współpracy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji zarówno w czasie tworzenia projektu, jak i również w czasie jego realizacji. Służymy radą i merytorycznym wsparciem.

Dostęp do sprawdzonych i lojalnych kontrahentów

Nasze doświadczenie sprawia, że współpracujemy z wieloma ekspertami z branży budowlanej. Jeśli szukasz tapicera, stolarza lub malarza, po prostu nam to powiedz.

Architekt wnętrz Żyrardów

Jeśli szukasz architekta wnętrz, który stworzy dla Ciebie projekt zgodny z Twoimi potrzebami według nowoczesnych trendów wnętrzarskich, napisz do nas. Wiele lat doświadczenia w pracy w tej branży sprawia, że stworzyliśmy już kilkaset niepowtarzalnych projektów dla najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji zarówno w Żyrardowie, jak i na terenie całej Polski.

Współpracując z nami, otrzymujesz pewność, że projekt będzie miał indywidualny charakter zależny od Twoich potrzeb i względów estetycznych. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

Pakiet „Postawa ogarnięta!”, w którym największy nacisk dotyczy ergonomii i komfortu w czasie użytkowania zaprojektowanej przestrzeni.

Pakiet „Teraz to widzę!”, który ma na celu kompletną wizualizację wnętrza, nim prace remontowe będą rozpoczęte.

Pakiet „Like a Boss!” który łączą w sobie pakiet „Postawa ogarnięta!” i „Teraz to widzę!” oraz kompletną listę zakupów i dokumentacje techniczną niezbędną do wykonania remontu.

Możesz liczyć także na polecenie lojalnych i rzetelnych fachowców. Wystarczy, że nam o tym powiesz w odpowiednim momencie.

Sprawdź dostępne pakiety w naszym biurze projektowym

Pakiet „Postawa ogarnięta!”

Określamy Twoje wymagania względem nowego wnętrza, a następnie przygotowujemy dla Ciebie układ funkcjonalny (2D) i konsultujemy go z Tobą, a jeśli pojawią się jakieś sugestie to wspólnie je rozważamy. Przygotowanie układu funkcjonalnego pokaże możliwe przesunięcia ścian działowych, rozmieszczenie mebli oraz urządzeń, a co najważniejsze pomoże uniknąć późniejszych rozczarowań związanych z funkcjonalnością wnętrza. Jest to bardzo dobry punkt wyjścia do dalszych faz projektowych, gdyż ukazuje potencjał wnętrza i ewentualne kolizje.

P

Inwentaryzacja

P

Identyfikacja Twoich potrzeb i preferencji

P

Schemat ścian działowych

P

Rzut 2D wnętrza z opisami

od 100 zł / m2

Cała Polska

Elegancja i szyk w niewielkiej łazience 3

Pakiet „Teraz to widzę!”

Po poznaniu Twoich potrzeb i dopracowaniu układu funkcjonalnego (2D) przystępujemy do wyboru konkretnych materiałów, urządzeń, oświetlenia, mebli – a wszystko to przedstawiamy w postaci wizualizacji 3D. Pracując na przygotowanych materiałach wspólnie doszlifowujemy projekt Twojego wnętrza. Projektowanie wnętrza na tym etapie jest zawsze najprzyjemniejsze, gdyż możesz zobaczyć jak w przyszłości będzie wyglądało Twoje wymarzone wnętrze.

R

Inwentaryzacja

R

Identyfikacja Twoich potrzeb i preferencji

R

Schemat ścian działowych

R

Rzut 2D wnętrza z opisami

P

Wizualizacje 3D + dwie poprawki

P

„Lista zakupów” - dobór i wskazanie podstawowych materiałów bez wykazu ilościowego

od 200 zł / m2

Cała Polska
Zawiera pakiet „Postawa ogarnięta!”

Projekt_kompleksowy

Pakiet „Like a Boss!”

Oprócz dopasowanego pod Twoje potrzeby układu funkcjonalnego 2D i wizualizacji 3D wnętrza dostarczamy niezbędne informacje dla Twojej ekipy remontowej. Dzięki szczegółowej dokumentacji technicznej wybrana przez Ciebie firma z łatwością zrealizuje prawidłowo projekt Twojego wnętrza, a zestawienie materiałów wykończeniowych i wyposażenia ułatwi Ci zakupy!

Dzięki temu pakietowi wszystkie nieprzyjemne skojarzenia remontowe miną bezpowrotnie!

R

Inwentaryzacja

R

Identyfikacja Twoich potrzeb i preferencji

R

Schemat ścian działowych

R

Rzut 2D wnętrza z opisami

R

Wizualizacje 3D + dwie poprawki

P

„Lista zakupów” – szczegółowe zestawienie materiałów z wykazem ilościowym

P

Projekt mebli na wymiar z wyszczególnieniem systemów i dokładnym opisem rozwiązań

P

Schemat instalacji elektrycznej

P

Schemat instalacji hydraulicznej

P

Układ stref grzewczych

P

Dobór kolorystyki ścian

P

Dobór okładziny podłogowej

P

Projekt sufitów

P

Schemat rozmieszczenia dylatacji

P

Układ kierunków otwierania drzwi

P

Szczegółowy rozrys ścian dla ekipy wykończeniowej

od 250 zł / m2

Cała Polska
Zawiera pakiet „Teraz to widzę!”

Najczęstszy wybór naszych klientów!

Projektant wnętrz Żyrardów — cennik usług

Na ostateczną cenę za współpracę z projektantem wnętrz składa się wiele czynników. Do tych podstawowych z pewnością można zaliczyć wielkość poszczególnych pomieszczeń, zakres wykonywanego projektu, rodzaj nieruchomości (rynek wtórny czy pierwotny). Jednak najważniejszy czynnik to Twoje oczekiwania względem naszej współpracy. Jeśli zależy Ci na zapoznaniu się z cenami, chętnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę naszych usług. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz wyremontować mieszkanie w bloku lub dom w Żyrardowie.

Poznaj nasze projekty wnętrz

Architekci z OWLpracownia to zespół do zadań specjalnych. Poznaj nasze prace, które stworzyliśmy od A do Z. Zachęcamy również do zapoznania się z naszym portfolio, znajdziesz w nim jeszcze więcej naszych realizacji.

Co mówią klienci o architektach z OWLpracownia?

Sprawdź, jakie zdanie o współpracy z nami mają nasi klienci. Oni już mieszkają w stylowych wnętrzach zaprojektowanych w naszej pracowni.

Czy wiesz, jak wygląda współpraca z projektantem wnętrz w Żyrardowie?

Tak wygląda współpraca z pracownią projektową w Żyrardowie oraz w innych miastach w Polsce. Zapoznaj się z tym procesem, jeśli chcesz skorzystać z naszych usług.

Spotkanie online lub stacjonarnie

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, napisz do nas lub zadzwoń. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, a następnie ustalimy datę spotkania w Żyrardowie lub Online. Jeśli zdecydujesz się nawiązać z nami współpracę, konieczne jest podpisanie umowy.

Opracowujemy szczegółowy plan działania

Wykonamy szczegółową analizę i niezbędne pomiary, które umożliwią nam stworzenie szczegółowego planu działania oraz niezbędnych wizualizacji.

Wykonujemy projekt 2D — układ funkcjonalny

Skonsultujemy go z Tobą, gdy plan układu funkcjonalnego w wersji 2D będzie już gotowy. Po konsultacji z Tobą naniesiemy ewentualne poprawki.

Przedstawiamy wizualizację projektu

Po akceptacji układu funkcjonalnego przygotujemy projekt w wersji 3D —  kompletną wizualizację Twojego wnętrza. A to wszystko po to, by pokazać Ci, jak Twoje mieszkanie, dom lub biuro będzie się prezentowało po remoncie.

Przygotowujemy niezbędną dokumentację

Przygotujemy całą niezbędną dokumentację, która w znacznym stopniu ułatwi Ci zaplanowanie, rozpoczęcie prac przygotowawczych oraz wykonanie samego remontu.

Realizacja projektu wnętrza

Teraz zostaje Ci już tylko wybrać fachowców, którzy zajmą się realizacją przygotowanego przez nas projektu i zamawiać materiały z dostarczonego Ci zestawiania.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Oto najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów z Żyrardowa, którzy zdecydowali się już na rozpoczęcie współpracy z naszym biurem projektowym. Zapoznaj się z naszymi odpowiedziami.

Ile czasu trwa przygotowanie kompletnego projektu?

Ostateczny czas oczekiwania na gotowy projekt jest uzależniony od kilku kluczowych czynników. Aby określić termin realizacji zamówienia projektu, musimy znać styl, w którym ma być wykonany, metraż pomieszczenia oraz liczbę pomieszczeń. Wykonanie kompletnego projektu mieszkania o powierzchni 100 m kw średnio trwa około 90 dni.

Co ma wpływ na ostateczną cenę za usługę projektowania wnętrz?

Aby dokonać kompletnej wyceny, bierzemy pod uwagę rodzaj nieruchomości (mieszkanie z rynku wtórnego lub pierwotnego), powierzchnię przeznaczoną do zaprojektowania oraz oczekiwania klienta. Ważny jest również pakiet, który określa klient.

Co się stanie, gdy projekt mi się nie spodoba?

Na każdym etapie współpracy możliwe jest nanoszenie zmian oraz poprawek. Jednak z powodu szczegółowo opracowanego planu działania takie sytuacje zdarzają się sporadycznie.

Nie mogę znaleźć tapicera i stolarza. Możecie mi polecić rzetelnych profesjonalistów?

Oczywiście. Realizując projekty „pod klucz”, udało nam się nawiązać wiele zawodowych znajomości ze specjalistami z różnych branż. Chętnie polecimy Ci fachowca godnego zaufania. Współpracujemy ze specjalistami z zakresu wykończenia wnętrz, stolarzami, tapicerami, a nawet z krawcową.

Jesteś gotowy, by zacząć pięknie mieszkać? Skontaktuj się z nami!

Kiedy najlepiej się z nami skontaktować?

Napisać do nas możesz zawsze, ale zadzwonić najlepiej w godzinach pracy biura.

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

Do usłyszenia cool