Cennik usług pracowni OWL.

Poznaj stawki usług projektowych i prac wykończeniowych!

Pamiętaj, że możemy wspierać Cię w remoncie od fazy projektowej aż do wykończenia wnętrza!

Poglądowe ceny usług projektowych za m2:

Projekt funkcjonalny

60 zł. brutto

Projekt koncepcyjny

120 zł. brutto

Projekt kompleksowy

180 zł. brutto

Projekt z nadzorem

250 zł. brutto

Projekt i wykonawstwo

Cena uzależniona od zakresu prac do wykonania.

Konsultacje dekoratorskie

200 zł. brutto/ 1h

Poglądowe ceny prac wykończeniowych:

Instalacje elektryczne

60 zł. brutto – punkt

Posadzki

Płytki – 70-120 zł. brutto; Panele – 20-25 zł. brutto

Sufity powieszane

70-100 zł. brutto

Ściany działowe z K-G

50-70 zł. brutto

Gładzie

25 zł. brutto

Malowanie

12 zł. brutto

Powyższe ceny nie stanowią oferty, a są jedynie cenami poglądowymi.

Jakie korzyści przynoszą nasze usługi?

Projekt funkcjonalny

Jest to rzut Twojego mieszkania z góry, na którym są wyrysowane ściany, meble i podstawowe elementy wyposażenia Twojego wnętrza. Projekt ten zostanie stworzony w oparciu o Twoje przyzwyczajenia, ponieważ na tym etapie najważniejsza jest funkcjonalność wnętrza.

Projekt koncepcyjny

Ukazuje charakter wnętrza poprzez dobór kolorystyki, materiałów i wyposażenia odpowiadających Twoim preferencjom. Na tym etapie przygotowywany jest moodboard oraz wizualizacje 3D Twojego przyszłego wnętrza.

Projekt kompleksowy

Otrzymujesz szczegółową dokumentację (ustaloną na początku) Twojego pomieszczenia tj. specyfikację materiałową, kosztorys inwestycji, projekt elektryki, posadzki, sufitu, oświetlania.
Dzięki tej dokumentacji Twoja ekipa remontowa z łatwością wykona prawidłowo powierzone im zadanie.

Nadzór nad inwestycją

Będziemy nadzorować pracę wybranej przez Ciebie ekipy budowlanej i weryfikować, czy wszystko jest wykonywane zgodnie z projektem i ustaleniami, a jeśli pojawią się jakieś nieprzewidziane komplikacje to natychmiast je rozwiążemy. Kupimy materiały znajdujące się w projekcie i będziemy pilnować by wszystko szło zgodnie z harmonogramem.

Projekt i wykonawstwo

Możemy wykonać dla Ciebie projekt wnętrza, ale dysponujemy również własną ekipą, która z łatwością przeniesie wizję z projektu do rzeczywistości. Jeśli chcesz uniknąć nerwów i stresu związanych z remontem to jest to rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Konsultacje dekoratorskie

Możesz umówić się z nami na konsultację dekoratorskie na których pomożemy Ci dobrać dodatki, materiały oraz doradzimy, jak zaaranżować wnętrze. Jest to rozwiązanie, dla osób które chcą zweryfikować swoje założenia i pomysły, ale nie potrzebują projektu całego wnętrza.

Instalacje elektryczne

Możemy doradzić Ci w rozplanowaniu instalacji elektrycznej oraz zająć się jej montażem w Twoim wnętrzu. Poprawne zaprojektowanie i zamontowanie instalacji elektrycznej są bardzo ważne, ponieważ od tego zależy bezpieczeństwo i komfort użytkowników danego lokalu więc najlepiej zleć to profesjonalistom.

Posadzki

Dobry glazurnik to podstawa do uzyskania ładnej podłogi i w tym przypadku warto poczekać nieco dłużej na dobrego specjalistę by później cieszyć się pięknym wnętrzem przez lata. Nasze ekipy specjalizują się w układaniu płytek, paneli oraz innych typów posadzek więc jeśli chcesz mieć piękną podłogę to skorzystaj z naszych usług.

Sufity powieszane

Możemy wykonać dla Ciebie sufit podwieszany (z profili aluminiowych) z wcięciami, zaokrągleniami, który będzie dostosowany do Twojego stylu. Taki sufit możemy wykonać na kilka sposobów, ale podczas spotkania dobierzemy rodzaj konstrukcji i materiału do Twoich potrzeb. Wykonujemy również sufity łukowe, kasetony czy instalację z perforowanych płyt G-K.

Ściany działowe z K-G

Możemy wykonać dla Ciebie ściany działowe z płyt G-K, zbudowane z metalowych profili i wypełnione w środku wełną mineralną na kilka sposobów w zależności od tego jakie dodatkowe funkcje będzie spełniała dana ściana. Jest to bardzo dobre rozwiązanie zarówno do bloków jak i domów jednorodzinnych czy inwestycji.

Gładzie

Możemy wykonać dla Ciebie gładzie gipsowe, polimerowe, polimerowo-gipsowe, ale niezależnie od rodzaju gadzi jest ona przeznaczona do wykończenia ostatniej warstwy, której zadaniem jest nadanie gładkości i odpowiedniego wyglądu powierzchni. Dobre wykonana gładź może znacznie poprawić wygląd wnętrza i podnieść jego wartość.

Malowanie

Każdy orientuje się na czym polega malowanie ścian, ale jest wiele rodzajów farb o różnym przeznaczeniu, a nasza ekipa wie, jak pracować z konkretnym rodzajem farby. Wiemy jak odpowiednio przygotować podłoże i zabezpieczyć wnętrze więc jeśli chcesz mieć pięknie pomalowane pomieszczenie to zostaw to naszej ekipie.

Jak się z nami skontaktujesz?

marta@owlpracownia.pl

798 165 875

rafal@owlpracownia.pl

509 433 771