Gładzie

Chcesz, aby Twoje ściany były idealnie gładkie?

Gładź wykonana przez naszą ekipę jest dobrym rozwiązaniem!

Co zrobić, aby Twoje ściany były idealnie gładkie?

Gładź jest to mieszanka, dzięki której możesz nadać swoim murom jeszcze gładszą powierzchnię. Gładź nie jest niezbędna, ale obecnie dosyć powszechnie stosowana do wykończenia ścian otynkowanych zaprawą cementową, cementowo-wapienną, ale również tych zbudowanych z płyt gipsowo-kartonowych. Jest to również bardzo dobry sposób na odświeżenie starych, porysowanych ścian. Gładź ma bardzo małą granulację i dzięki temu możemy uzyskać bardzo cienkie powłoki od 1 do 6 mm (nie rekomendujemy nakładania grubszych warstw).

Gładź

Postęp techniczny na szczęście nie omija branży budowlanej więc znana od wielu lat gładź gipsowa również musiała ewoluować. Obecnie na rynku są dostępne gładzie gipsowe, polimerowe, gipsowo-polimerowe, cementowe oraz wapienne, a poniżej objaśniamy czym się charakteryzują, lecz przy ich doborze najlepiej zdaj się na naszych specjalistów.

Jak działamy?

1. Spotkanie i omówienie szczegółów.

Ustalamy zakres usług, dokonujemy pomiarów pomieszczenia, a następnie przygotowujemy wycenę. Po Twojej akceptacji ustalamy termin realizacji.

2. Realizacja.

Rozpoczynamy kładzenie gładzi.

3. Zakończenie prac.

Nasza ekipa sprząta pomieszczenie, w którym była nakładana i szlifowana gładź.

4. Nowe gładkie ściany!

Cieszysz się swoimi gładkimi ścianami!

Nadzór nad naszą ekipą.

Zawsze nadzorujemy prace wykonywane przez nasze ekipy i dlatego możemy zagwarantować wysoką jakość świadczonych usług. Dodatkowym atutem nadzoru nad inwestycją jest to, że jeżeli pojawią się jakieś komplikacje natychmiast je rozwiążemy.

Jak się z nami skontaktujesz?

marta@owlpracownia.pl

798 165 875

rafal@owlpracownia.pl

509 433 771