House Flipping

Chcesz podnieść wartość mieszkania, które masz na sprzedaż?

Dzięki naszej pomocy Twoja nieruchomość zyska na wartości!

House Flipping polega na zakupie nieruchomości i jej szybkim odnowieniu, a następnie sprzedaży z zyskiem. Rozwiązanie to jest coraz bardziej popularne, ponieważ nieruchomości, które musza zostać wyremontowane są zazwyczaj znacznie tańsze, a ich odnowienie w rozsądny sposób może w krótkim czasie znacznie podnieść wartość lokalu. Najważniejsze by zadbać o najbardziej cenione przez nabywców obszary tj. podłoga, kuchnia, łazienka i przy zachowaniu niskich nakładów uzyskać jak najlepszy efekt. Po poprawieniu najistotniejszych elementów mieszkania warto się kierować zasadami Home Stagingu i zaprezentować mieszkanie tak by jak najbardziej spodobało się potencjalnym kupującym. Technika ta ma za zadanie uwypuklić wszystkie zalety nieruchomości i sprawić by potencjalny nabywca wyobraził sobie jaki jest szczęśliwy mieszkając w tym miejscu.

Flip mieszkaniowy.. jaki jest klucz do sukcesu?

Sukces Flipów mieszkaniowych w głównej mierze polega na dostrzeżeniu potencjału w zaniedbanym mieszkaniu, a następnie umiejętnym odnowieniu do go takiego stanu by było atrakcyjne dla grupy docelowej. Wyremontowanie to nie wszystko.. Musisz też wiedzieć jak dotrzeć ze swoją ofertą do potencjalnych nabywców, a im szybciej to zrobisz tym lepiej! Musisz pamiętać o tym, że im dłużej trzymasz mieszkanie tym mniej zarobisz, ponieważ Twój zysk pomniejsza się o koszty utrzymania mieszkania. Dlatego warto zastosować techniki prezentacji mieszkań Home Stagingu, których zadaniem jest przyspieszenie procesu sprzedażowego. Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy Twoje mieszkanie pod flippa i podpowiemy jakie techniki zastosować by zwiększyć skuteczność sprzedaży.

Jak działamy z Filipami mieszkaniowymi?

1. Spotkanie i omówienie szczegółów.

Spotkanie odbywa się w nieruchomości, która jest przeznaczona na Flip i określany mocne oraz słabe strony mieszkania. Określamy wraz z inwestorem grupę docelową.

2. Ustalenie zakresu zmian oraz dostępnego budżetu.

Ustalamy budżet i podejmujemy decyzję, czy remontujemy całe mieszkanie czy poprawiamy tylko te elementy, które najbardziej podniosą wartość mieszkania.

3. Rozwiązania.

Dostarczamy Ci cały projekt lub propozycję rozwiązań, które podniosą wartość Twojej nieruchomości

4. Remont.

Przystępujesz do zwiększenia wartości mieszkania z naszą lub własną ekipą.

5. Sprzedaż

Sprzedajesz mieszkanie z zyskiem!

Jak się z nami skontaktujesz?

marta@owlpracownia.pl

798 165 875

rafal@owlpracownia.pl

509 433 771