Instalacje elektryczne

Chcesz zrobić nową instalację elektryczną?

Zajmiemy się jej wykonaniem za Ciebie!

Instalacje elektryczne to podstawa każdego domu w naszej części świata i jest jedną z pierwszych sieci, którą podłącza się do domu. Jej poprawne zaprojektowanie i zamontowanie są bardzo ważne, gdyż od tego zależy bezpieczeństwo użytkowników.

Dlaczego instalacja elektryczna jest tak istotna?

Instalacja elektryczna jest prawdopodobnie jedną z najważniejszych, gdyż niemal wszystko od niej zależy (pranie, woda, żaluzje, indukcja itp.) i dlatego warto zadbać o to by była wykonana jak najlepiej. Elektryka stanowi pewnego rodzaju system nerwowy domu i powinna być dostosowana do potrzeb mieszkańców danego obiektu. Planując instalację elektryczną musisz brać pod uwagę nie tylko Twoje obecne potrzeby, ale i możliwe przyszłe funkcjonalności. Dopiero po zidentyfikowaniu Twoich potrzeb można przystąpić do projektowania instalacji elektrycznej i oczywiście jej wykonania. Wszystkie trasy instalacji elektrycznej powinny układać się pod kontem prostym, a ewentualne zmiany względem projektu powinny zostać udokumentowane by w przyszłości każdy z mieszkańców mógł z łatwości sprawdzić, jak jest ona rozłożona w budynku.

Jak przystępujemy do montażu instalacji elektrycznej?

1. Spotkanie i omówienie szczegółów.

Ustalamy wspólnie zakres świadczonych usług, a następnie my przygotowujemy wycenę. Po akceptacji przez kosztów ustalamy termin realizacji.

2. Realizacja.

Nasza ekipa rozpoczyna montaż instalacji elektrycznej.

3. Zakończenie prac.

Nasza ekipa sprząta miejsce remontu i oddaje Ci lokal z nową instalacją elektryczną.

4. Nowa instalacja!

Cieszysz się swoim nową instalacją elektryczną!

Nadzór nad naszą ekipą.

Zawsze nadzorujemy prace naszych ekip i dzięki temu Ty niemalże zapominasz o remoncie. Nawet jeśli pojawią się jakieś komplikacje to dzięki wieloletniemu doświadczeniu natychmiast znajdziemy rozwiązanie by dostarczyć Ci wspaniałe wnętrze.

Jak się z nami skontaktujesz?

marta@owlpracownia.pl

798 165 875

rafal@owlpracownia.pl

509 433 771