Posadzki

Chcesz mieć dobrze ułożoną podłogę?

Zdaj się na naszych specjalistów!

Posadzka to podstawa każdego pomieszczenia, zadbaj więc by była piękna!

Podłoga jest bardzo ważnym elementem w Twoim domu i musi spełniać pewne standard: powinna być wodoszczelna, wytrzymała i dobrze się prezentować przez lata. Aby Twoja podłoga spełniała ww. standardy najlepiej skorzystać z pomocy specjalistów, ponieważ nie zawsze warto brać się samodzielnie za układanie posadzki. Często skorzystanie z ekipy może zaoszczędzić Twój czas i nawet pieniądze (w przypadku drogich materiałów). Pamiętaj, że posadzka jest trwałym elementem aranżacji wnętrz i jeśli zostanie źle położona może znacznie pogorszyć lub całkowicie zniszczyć efekt WOW danego pomieszczenia, a jej naprawa może kosztować jeszcze więcej niż oryginalna wersja remontu i dlatego lepiej zastanowić się dwa razy nad doborem ekipy. Lata doświadczenia i ilości zrealizowanych projektów naszych ekip sprawiają, że można nam zaufać!

Płytki ceramiczne

Układanie płytek ceramicznych nie jest niestety łatwą czynnością, a dokładność i doświadczenie mają w tym przypadku ogromne znaczenie. Niestety wiemy jak często wykonawcy popełniają błędy i aby nasze projekty były jak najlepiej realizowane mamy własną ekipę glazurniczą, która dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu nie popełnia laickich błędów.

Panele

Układanie paneli w przeciwieństwie do płytek ceramicznych jest relatywnie łatwe. Oczywiście są pewne rzeczy, o których trzeba pamiętać. Przygotowanie podłoża, izolacja przeciwwilgociowa czy dylatacje to zagadnienia na których osoba bez doświadczenia może się wyłożyć. Układając panele trzeba też posiadać odpowiedni sprzęt by nie zniszczyć efektu np. wyszczerbionymi docinkami czy słabym wykończeniem rur. Jak widać przy tak pozornie prostym temacie doświadczenie też jest istotne, dlatego może warto zdać się na specjalistów?

Jak przystępujemy do układania posadzek?

1. Spotkanie i omówienie szczegółów.

Ustalamy wspólnie zakres świadczonych usług, dokonujemy pomiarów oraz robimy wycenę. Po Twojej akceptacji ustalamy termin realizacji.

2. Realizacja.

Nasza ekipa rozpoczyna pracę przy Twojej posadzce.

3. Zakończenie prac.

Po zakończeniu praz nasza ekipa sprząta miejsce remontu.

4. Nowa podłoga!

Cieszysz się swoja nową podłogą!

Nadzór nad naszą ekipą.

Ponieważ zawsze nadzorujemy prace naszej ekipy budowlanej Ty niemalże zapominasz o remoncie. Nawet jeśli powstaną jakieś komplikacje to dzięki wieloletniemu doświadczeniu szybko znajdziemy rozwiązanie i finalnie dostarczamy Ci piękne wnętrze!

Jak się z nami skontaktujesz?

marta@owlpracownia.pl

798 165 875

rafal@owlpracownia.pl

509 433 771