fbpx

Projektant wnętrz Andrespol

Zamieszkaj we wnętrzu, które spełnia wszystkie Twoje potrzeby

Już dziś możesz dołączyć do naszego grona zadowolonych klientów. Stworzyliśmy już ponad 300 stylowych i komfortowych projektów.

Jeśli opowiesz nam o swoich potrzebach, to stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza.

Budź się w sypialni, która zachwyca dobrym stylem, przygotowuj posiłki w ergonomicznej kuchni i odpoczywaj w komfortowym pokoju dziennym. Przygotujemy dla Ciebie listę niezbędnych materiałów, dodatków oraz elementy wyposażenia Twojego wnętrza. Stworzymy piękną aranżację!

Współpraca, która się opłaca — Twoje korzyści z naszej pracy

Skorzystaj z usług projektanta wnętrz w Andrespolu i stwórz wymarzony dom dla siebie i swojej rodziny. Poznaj korzyści, które otrzymujesz w cenie kompleksowej usługi.

Wszechstronna współpraca

Możesz nawiązać z nami współpracę bez względu na wielkość pomieszczenia, styl aranżacji oraz przeznaczenie wnętrza. W OWLpracownia lubimy wyzwania!

Projekt na miarę Twoich potrzeb

Zapoznaj się z naszymi projektami, które już zostały zrealizowane. Możesz się nimi zainspirować lub przedstawić nam własne pomysły.

T

Pomoc na każdym etapie

Od chwili podpisania umowy jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zaproponujemy Ci ergonomiczne rozwiązania oraz praktyczne dodatki. Otrzymasz od nas wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy.

Fachowcy tylko z polecenia

Udostępnimy Ci kontakty z naszej bazy profesjonalnych podwykonawców. Dzięki specjalistom godnym polecenia Twój remont będzie trwał krócej, niż myślisz!

Architekt wnętrz w Andrespolu i okolicy

Od wielu lat skutecznie zadowalamy swoich klientów unikalnymi rozwiązaniami i pięknie urządzonymi wnętrzami. W naszej autorskiej pracowni szczególną uwagę zwracamy na to, by każdy klient otrzymał projekt zgodny z potrzebami i oczekiwaniami. Nawet jeśli myślisz, że Twoje potrzeby są wygórowane a pomysły nieprzeciętne, skontaktuj się z nami. W Andrespolu chętnie wykonamy dla Ciebie projekt wnętrza, które będzie spełnieniem Twoich marzeń.

Każdy projekt łączy w sobie unikalność, niebywały design oraz ergonomię i komfort. Z ogromną przyjemnością stworzymy dla Ciebie:

Projekt wnętrza w pakiecie „Postawa ogarnięta!”, którego celem jest stworzenie idealnego dla Ciebie układu 2D.

Projekt wnętrza w pakiecie „Teraz to widzę!”, (zawiera pakiet „Postawa ogarnięta!”) umożliwia zapoznanie się z finalnym efektem remontu, zanim fachowcy rozpoczną jakiekolwiek prace.

Projekt wnętrza w pakiecie „Like a Boss!”, (zawiera pakiet „Postawa ogarnięta!” oraz „Teraz to widzę!”) to dodatkowo niezbędna dokumentacja techniczna oraz lista materiałów, które znacznie ułatwiają prace wykończeniowe oraz kontrolę nad budżetem.

Sprawdź pakiety, które oferujemy

Pakiet „Postawa ogarnięta!”

Określamy Twoje wymagania względem nowego wnętrza, a następnie przygotowujemy dla Ciebie układ funkcjonalny (2D) i konsultujemy go z Tobą, a jeśli pojawią się jakieś sugestie to wspólnie je rozważamy. Przygotowanie układu funkcjonalnego pokaże możliwe przesunięcia ścian działowych, rozmieszczenie mebli oraz urządzeń, a co najważniejsze pomoże uniknąć późniejszych rozczarowań związanych z funkcjonalnością wnętrza. Jest to bardzo dobry punkt wyjścia do dalszych faz projektowych, gdyż ukazuje potencjał wnętrza i ewentualne kolizje.

P

Inwentaryzacja

P

Identyfikacja Twoich potrzeb i preferencji

P

Schemat ścian działowych

P

Rzut 2D wnętrza z opisami

od 100 zł / m2

Cała Polska

Elegancja i szyk w niewielkiej łazience 3

Pakiet „Teraz to widzę!”

Po poznaniu Twoich potrzeb i dopracowaniu układu funkcjonalnego (2D) przystępujemy do wyboru konkretnych materiałów, urządzeń, oświetlenia, mebli – a wszystko to przedstawiamy w postaci wizualizacji 3D. Pracując na przygotowanych materiałach wspólnie doszlifowujemy projekt Twojego wnętrza. Projektowanie wnętrza na tym etapie jest zawsze najprzyjemniejsze, gdyż możesz zobaczyć jak w przyszłości będzie wyglądało Twoje wymarzone wnętrze.

R

Inwentaryzacja

R

Identyfikacja Twoich potrzeb i preferencji

R

Schemat ścian działowych

R

Rzut 2D wnętrza z opisami

P

Wizualizacje 3D + dwie poprawki

P

„Lista zakupów” - dobór i wskazanie podstawowych materiałów bez wykazu ilościowego

od 200 zł / m2

Cała Polska
Zawiera pakiet „Postawa ogarnięta!”

Projekt_kompleksowy

Pakiet „Like a Boss!”

Oprócz dopasowanego pod Twoje potrzeby układu funkcjonalnego 2D i wizualizacji 3D wnętrza dostarczamy niezbędne informacje dla Twojej ekipy remontowej. Dzięki szczegółowej dokumentacji technicznej wybrana przez Ciebie firma z łatwością zrealizuje prawidłowo projekt Twojego wnętrza, a zestawienie materiałów wykończeniowych i wyposażenia ułatwi Ci zakupy!

Dzięki temu pakietowi wszystkie nieprzyjemne skojarzenia remontowe miną bezpowrotnie!

R

Inwentaryzacja

R

Identyfikacja Twoich potrzeb i preferencji

R

Schemat ścian działowych

R

Rzut 2D wnętrza z opisami

R

Wizualizacje 3D + dwie poprawki

P

„Lista zakupów” – szczegółowe zestawienie materiałów z wykazem ilościowym

P

Projekt mebli na wymiar z wyszczególnieniem systemów i dokładnym opisem rozwiązań

P

Schemat instalacji elektrycznej

P

Schemat instalacji hydraulicznej

P

Układ stref grzewczych

P

Dobór kolorystyki ścian

P

Dobór okładziny podłogowej

P

Projekt sufitów

P

Schemat rozmieszczenia dylatacji

P

Układ kierunków otwierania drzwi

P

Szczegółowy rozrys ścian dla ekipy wykończeniowej

od 250 zł / m2

Cała Polska
Zawiera pakiet „Teraz to widzę!”

Najczęstszy wybór naszych klientów!

Ile kosztuje usługa projektanta wnętrz w Andrespolu?

Koszt współpracy z projektantem wnętrz w Andrespolu i okolicy zależy od wielu czynników. Pierwszy z nich to zakres współpracy. W czasie wyceny usługi bierzemy pod uwagę również to, czy nieruchomość pochodzi z rynku pierwotnego, czy też wtórnego, wielkość wnętrza, zakres  prac oraz poziom ich skomplikowania. Jeśli zależy Ci na poznaniu kompletnej ceny za wykonanie projektu domu lub mieszkania w Andrespolu, skontaktuj się z nami. Chętnie przygotujemy szczegółową wycenę wraz z niezbędnymi informacjami.

Projekty wnętrz w Andrespolu i nie tylko

Oto galeria naszych prac, które w całości zostały wykonane w OWLpracowni. Jeżeli do podjęcia ostatecznej decyzji potrzebujesz więcej realizacji, przejdź do naszego portfolio i zainspiruj się wnętrzami w dobrym stylu!

Poznaj opinie naszych klientów

Sprawdź, co o współpracy z naszym biurem projektowym mówią ci, którzy już nam zaufali i powierzyli stworzenie projektu własnych czterech kątów.

Jak wygląda współpraca z projektantem wnętrz w Andrespolu?

Poznaj 6 kluczowych punktów w czasie współpracy z architektem w Andrespolu. Nie daj się zaskoczyć i bądź gotowy na każdy etap partnerstwa. 

Pierwsze spotkanie

Jeśli chcesz spotkać się z architektem w Andrespolu lub Online, to przejdź do zakładki „kontakt” i napisz do nas lub zadzwoń.  Po pierwszym spotkaniu przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę naszej współpracy wraz z zakresem prac oraz wyceną. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, podpiszemy umowę.

Zestawienie i szczegółowy plan działania

Dokonamy analizy Twojego wnętrza wraz ze szczegółowymi pomiarami, by stworzyć kompletny plan działania w kolejnych etapach współpracy.

Projekt układu 2D

Przygotujemy projekt w wersji 2D, by zaprezentować Ci wstępny zarys projektu. Podczas spotkania omówimy go szczegółowo, porównamy z Twoimi oczekiwaniami i jeśli zajdzie taka potrzeba, to naniesiemy poprawki.

Wizualizacja 3D

Na tym etapie stworzymy dla Ciebie wizualizację Twojego wnętrza w wersji 3D. Taka forma projektu umożliwi Ci obejrzenie wnętrza domu przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac wykończeniowych.

Kompletna dokumentacja projektu

Przygotujemy niezbędne dokumenty, które fachowcom ułatwią wykonywanie prac remontowych, a Tobie pomogą zaplanować harmonogram i budżet remontu.

Bezstresowa realizacja projektu wnętrza

Teraz pozostaje Ci już tylko wybrać odpowiednich fachowców, którzy zajmą się realizacją opracowanego dla Ciebie projektu i zamawiać materiały z przygotowanego przez nas zestawiania materiałów.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, które pojawiają się przed ostatecznym podjęciem decyzji o współpracy z projektantem wnętrz w Andrespolu lub innych miastach.

Ile czasu trwa kompletne przygotowanie projektu?

Na czas realizacji zamówienia ma wpływ wiele czynników. Z pewnością można zaliczyć do nich wielkość projektowanej powierzchni, liczbę pomieszczeń oraz styl całej aranżacji. Na czas naszej współpracy ma wpływ również wybrany przez Ciebie pakiet wsparcia. Zwykle przygotowanie kompletnego projektu dla wnętrza o powierzchni ok. 100 m kw trwa około 3 miesięcy.

Co ma wpływ na ostateczną cenę za usługę projektowania?

Cena jest sumą kilku czynników. Na jej wysokość bezpośrednio ma wpływ rodzaj nieruchomości, metraż, poziom skomplikowania prac oraz pakiet usług.

Czy w czasie współpracy mogę otwarcie wnosić swoje spostrzeżenia lub uwagi do projektu?

Na każdym etapie współpracy jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi. Zależy nam na tym, by każdy klient otrzymał projekt, który w 100% będzie spełniał jego oczekiwania. Jednak warto wiedzieć, że przeprowadzając szczegółowy wywiad na początku współpracy, zmniejszamy pojawianie się poprawek do minimum.

Szukam godnych polecenia i rzetelnych podwykonawców. Możecie mi kogoś polecić?

Posiadamy ogromną bazę potencjalnych podwykonawców, którzy są rzetelni i dokładni. Jeśli potrzebujesz wsparcia w tym zakresie, poproś nas o pomoc. Chętnie udostępnimy Ci kontakt do prawdziwych profesjonalistów od stolarki, prac remontowych, tapicerowania mebli lub dekorowania okien.

Jesteś gotowy, by zacząć pięknie mieszkać? Skontaktuj się z nami!

Kiedy najlepiej się z nami skontaktować?

Napisać do nas możesz zawsze, ale zadzwonić najlepiej w godzinach pracy biura.

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

Do usłyszenia cool