fbpx

Projektant wnętrz Bełchatów

Wprowadź się do przestrzeni, która zawsze była Twoim marzeniem

Dołącz do 300+ zadowolonych klientów, którzy już korzystają z pięknych, stylowych i niezwykle komfortowych aranżacji.

Odpowiemy za Twoją inwestycję “od A do Z”. Wnikliwie zapoznamy się z Twoimi planami, a następnie wykonamy wyjątkowy projekt wnętrza.

Dopilnujemy, aby zachwycił Cię swoją funkcjonalnością i wyglądem. Dobierzemy wyposażenie, niezbędne dodatki, a nawet przekażemy Ci gotową listę materiałów, które musisz zakupić.

Dlaczego warto?

Dowiedz się, co na Ciebie czeka, jeżeli postawisz na usługi profesjonalnych projektantów wnętrz, które są kierowane zarówno do mieszkańców Bełchatowa, jak i jego okolic.

Kompleksowa obsługa

Zajmiemy się opracowaniem projektu całego domu lub mieszkania, a także jedynie wybranego pomieszczenia. To Ty decydujesz!

Indywidualny projekt

Przedstawimy Ci 100-procentowo nasze autorskie projekty, które będą idealnie dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

T

Dostęp i kontrola

Zapewnimy Ci wszechstronną pomoc w trakcie realizacji projektu. Zyskasz od nas fachowe wsparcie merytoryczne i opcję wprowadzania ewentualnych zmian.

Wsparcie ekspertów

Z chęcią zarekomendujemy Ci zaufanych i sprawdzonych specjalistów (w tym ekipy remontowe, stolarzy, szklarzy, tapicerów i innych wykonawców).

Pracownia projektowa Bełchatów i okolice

Jesteśmy projektantami wnętrz, którzy od ponad 5 lat działają w branży związanej z szeroko pojętym designem. „OWLpracownia” to nasza autorska pracownia, w której powstają oryginalne i wysmakowane projekty wnętrz – przeznaczone dla najbardziej wymagających odbiorców zarówno z Bełchatowa, jak i wielu innych obszarów naszego kraju.

W naszej ofercie znajduje się kompleksowa obsługa, która pozwala stworzyć dla Ciebie przestrzeń łączącą design, funkcjonalność, nietuzinkowość oraz charakter. Chętnie przygotujemy dla Ciebie:

„Postawa ogarnięta!” to pakiet, który pozwoli uzyskać najbardziej optymalny, czyli komfortowy i użyteczny układ domu bądź mieszkania.

„Teraz to widzę!” jest pakietem, który umożliwi Ci zapoznanie się z wyglądem wnętrza, na długo przed tym, jak wszystkie prace remontowe zostaną w nim zakończone. Otrzymasz również podstawową listę materiałów potrzebnych do realizacji projektu.

Pakiet „Like a Boss!”, dodatkowo uzupełni całość o wszelkie niezbędne aspekty techniczne oraz rozbudowaną listę materiałów ze wskazaniem ilościowym.

Sprawdź dostępne pakiety

Pakiet „Postawa ogarnięta!”

Określamy Twoje wymagania względem nowego wnętrza, a następnie przygotowujemy dla Ciebie układ funkcjonalny (2D) i konsultujemy go z Tobą, a jeśli pojawią się jakieś sugestie to wspólnie je rozważamy. Przygotowanie układu funkcjonalnego pokaże możliwe przesunięcia ścian działowych, rozmieszczenie mebli oraz urządzeń, a co najważniejsze pomoże uniknąć późniejszych rozczarowań związanych z funkcjonalnością wnętrza. Jest to bardzo dobry punkt wyjścia do dalszych faz projektowych, gdyż ukazuje potencjał wnętrza i ewentualne kolizje.

P

Inwentaryzacja

P

Identyfikacja Twoich potrzeb i preferencji

P

Schemat ścian działowych

P

Rzut 2D wnętrza z opisami

od 100 zł / m2

Cała Polska

Elegancja i szyk w niewielkiej łazience 3

Pakiet „Teraz to widzę!”

Po poznaniu Twoich potrzeb i dopracowaniu układu funkcjonalnego (2D) przystępujemy do wyboru konkretnych materiałów, urządzeń, oświetlenia, mebli – a wszystko to przedstawiamy w postaci wizualizacji 3D. Pracując na przygotowanych materiałach wspólnie doszlifowujemy projekt Twojego wnętrza. Projektowanie wnętrza na tym etapie jest zawsze najprzyjemniejsze, gdyż możesz zobaczyć jak w przyszłości będzie wyglądało Twoje wymarzone wnętrze.

R

Inwentaryzacja

R

Identyfikacja Twoich potrzeb i preferencji

R

Schemat ścian działowych

R

Rzut 2D wnętrza z opisami

P

Wizualizacje 3D + dwie poprawki

P

„Lista zakupów” - dobór i wskazanie podstawowych materiałów bez wykazu ilościowego

od 200 zł / m2

Cała Polska
Zawiera pakiet „Postawa ogarnięta!”

Projekt_kompleksowy

Pakiet „Like a Boss!”

Oprócz dopasowanego pod Twoje potrzeby układu funkcjonalnego 2D i wizualizacji 3D wnętrza dostarczamy niezbędne informacje dla Twojej ekipy remontowej. Dzięki szczegółowej dokumentacji technicznej wybrana przez Ciebie firma z łatwością zrealizuje prawidłowo projekt Twojego wnętrza, a zestawienie materiałów wykończeniowych i wyposażenia ułatwi Ci zakupy!

Dzięki temu pakietowi wszystkie nieprzyjemne skojarzenia remontowe miną bezpowrotnie!

R

Inwentaryzacja

R

Identyfikacja Twoich potrzeb i preferencji

R

Schemat ścian działowych

R

Rzut 2D wnętrza z opisami

R

Wizualizacje 3D + dwie poprawki

P

„Lista zakupów” – szczegółowe zestawienie materiałów z wykazem ilościowym

P

Projekt mebli na wymiar z wyszczególnieniem systemów i dokładnym opisem rozwiązań

P

Schemat instalacji elektrycznej

P

Schemat instalacji hydraulicznej

P

Układ stref grzewczych

P

Dobór kolorystyki ścian

P

Dobór okładziny podłogowej

P

Projekt sufitów

P

Schemat rozmieszczenia dylatacji

P

Układ kierunków otwierania drzwi

P

Szczegółowy rozrys ścian dla ekipy wykończeniowej

od 250 zł / m2

Cała Polska
Zawiera pakiet „Teraz to widzę!”

Najczęstszy wybór naszych klientów!

Cennik usług projektanta wnętrz Bełchatów

Pamiętaj, że szczegółowe ceny projektowania wnętrz są zależne od kilku aspektów. Wpływ na ich ostateczną formę mają między innymi takie czynniki, jak: metraż wnętrza, poziom jego skomplikowania, stan nieruchomości (rynek pierwotny bądź wtórny), a przede wszystkim – Twoje preferencje dotyczące tego, jak ma się prezentować. Chcesz dowiedzieć się, ile wyniesie projekt wnętrza mieszkania albo domu w Bełchatowie? Skontaktuj się z nami, a z chęcią udzielimy Ci wyczerpującej odpowiedzi i przedstawimy indywidualną wycenę.

Realizacje projektów wnętrz w Bełchatowie i nie tylko

Zapoznaj się z wnętrzami, które zaprojektowaliśmy. Jeżeli chcesz zobaczyć więcej przykładów aranżacji w wykonaniu architektów z OWLpracownia – przejdź do naszego portfolio.

Opinie na temat opracowanych przez nas projektów

Poznaj wypowiedzi dotychczasowych klientów, którzy już cieszą się wnętrzami w naszym wykonaniu.

Jak to działa?

Sprawdź, w jaki sposób przebiega cały proces projektowania wnętrz – zarówno w Bełchatowie, jak i innych miejscowościach położonych w okolicach.

Kontakt i spotkanie

Przejdź do kontaktu w celu uzyskania spersonalizowanej oferty oraz wyceny. Po jej zaakceptowaniu ustalimy dokładny termin spotkania w Bełchatowie lub Online, podczas którego podpiszemy z Tobą umowę oraz przeprowadzimy wywiad.

Inwentaryzacja

Wnikliwie przyjrzymy się wnętrzu Twojego domu, wykonamy potrzebne pomiary, aby w dalszej kolejności opracować szczegółowy plan działania.

Projekt układu 2D

Przedstawimy Ci projekt wnętrza w wersji 2D, a potem umówimy się na spotkanie, aby go omówić oraz (gdy pojawi się taka potrzeba) – wdrożyć poprawki.

Wizualizacja 3D

Przygotujemy wizualizacje 3D, które pozwolą Ci przekonać się, jak wnętrze Twojego domu lub mieszkania będzie prezentowało się “na żywo”.

Pełna dokumentacja wnętrza

Wykonamy i przedstawimy Ci wszystkie kluczowe dokumenty, które będą potrzebne zarówno do zaplanowania, jak i przeprowadzenia całego remontu.

Prace wykończeniowe

Ostatnim etapem w drodze do pięknego wnętrza będzie znalezienie odpowiednich wykonawców oraz zamówienie materiałów z przygotowanego przez nas zestawienia.

Pytania i odpowiedzi

Chcesz zadać dodatkowe pytania dotyczące naszych usług projektowania i aranżowania wnętrz w miejscowości Bełchatów? Koniecznie zapoznaj się z poniższym FAQ!

Jak długo trwa przygotowanie projektu?

Ten czas zależy od kilku czynników. Zaliczamy do nich, chociażby: ilości metrów kwadratowych, wielkość oraz liczbę pomieszczeń, styl aranżacji, a także wybranego przez Ciebie pakietu wsparcia. Średnio opracowanie projektu w pakiecie „Like a Boss!” dla wnętrza o powierzchni około 100 m2 trwa w przybliżeniu 3 miesiące.

Od jakich czynników zależą koszty związane z usługami projektowania wnętrz?

Dokładne ceny tego typu działań są ustalane na podstawie metrażu, poziomu skomplikowania projektu, rodzaju nieruchomości (rynku pierwotny albo wtórny), a także pakietu.

Co będzie, jeżeli projekt nie do końca odpowie moim oczekiwaniom? Czy mogę wnieść do niego swoje spostrzeżenia i uwagi?

Zdecydowanie tak. Możliwość wprowadzania ewentualnych poprawek jest dostępna na każdym etapie trwającego projektu. Przed rozpoczęciem działań przeprowadzamy szczegółowy wywiad, który sprawia, że takie korekty pojawią się bardzo rzadko.

Poszukuję ekipy od remontów z Bełchatowa. Czy zapewniacie także tego rodzaju usługi?

Na co dzień współpracujemy z zaufanymi fachowcami, którzy chętnie zajmą się realizacją Twojego projektu pod klucz. Zapewniają wsparcie w takich obszarach, jak: wykończenia, stolarka, a nawet uszycie i zawieszenie zasłon.

Jesteś gotowy, by zacząć pięknie mieszkać? Skontaktuj się z nami!

Kiedy najlepiej się z nami skontaktować?

Napisać do nas możesz zawsze, ale zadzwonić najlepiej w godzinach pracy biura.

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

Do usłyszenia cool