fbpx

Projektant wnętrz Łódź

Zamieszkaj we wnętrzu, które od zawsze było Twoim marzeniem

Dołącz do ponad 300 zadowolonych klientów, którzy już cieszą się pięknem, stylem i komfortem.

Zajmiemy się tym “od A do Z”. Dokładnie zbadamy Twoje potrzeby, aby na ich podstawie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt wnętrza, w którym się zakochasz.

Zadbamy o jego funkcjonalny układ, wybierzemy dodatki i elementy wykończenia oraz przygotujemy gotową listę materiałów do zakupu.

Dlaczego warto?

Zobacz, co zyskasz, jeśli zdecydujesz się na nasze usługi polegające na projektowaniu wnętrz, które oferujemy mieszkańcom miasta Łodzi i nie tylko.

Kompleksowa oferta

Wykonamy dla Ciebie projekt całego domu lub mieszkania. Jeśli jednak potrzebujesz projektu pojedynczego wnętrza – żaden problem, również się tym zajmiemy.

Unikalny projekt

Stworzymy w 100% autorskie rozwiązania, które będą doskonale dopasowane do Twoich oczekiwań.

T

Pełna kontrola

Będziemy do Twojej dyspozycji przez cały czas realizacji projektu. Zyskasz konkretne wsparcie merytoryczne, jak również możliwość dokonywania zmian.

Wsparcie profesjonalistów

Polecimy Ci zaufanych wykonawców (ekipy remontowe, stolarzy, szklarzy, tapicerów itp.), którzy sprawnie wdrożą nasze projekty w życie.

Pracownia projektowa Łódź i okolice

Jesteśmy projektantami wnętrz i od ponad 5 lat działamy w branży. Obecnie prowadzimy autorską pracownię projektową „OWLpracownia”, w której tworzymy oryginalne projekty wnętrz dla wymagających klientów z Łodzi oraz innych zakątków Polski.

W ramach naszych usług zapewniamy wszystko, czego możesz potrzebować, aby Twoja przestrzeń zyskała charakter oraz zapewniła Ci tak potrzebne połączenie komfortu, designu i funkcjonalności. Możemy dla Ciebie przygotować:

Projekt w pakiecie „Postawa ogarnięta!”, który pozwala zaplanować najbardziej optymalny, a co za tym idzie – wygodny i użyteczny rozkład pomieszczeń.

Projekt w pakiecie „Teraz to widzę!” dzięki któremu możesz przekonać się, jak będzie wyglądało wnętrze Twojego domu lub mieszkania i upewnić się, że zachwyci Cię swoim wyglądem – gdy wszystkie prace wykończeniowe dobiegną końca.

Projekt w pakiecie „Like a Boss!” w ramach którego otrzymasz powyższe pakiety oraz pełną dokumentację techniczną z zestawieniem materiałów, które ułatwią Ci zakupy oraz realizację projektu.

Sprawdź dostępne pakiety w naszym biurze projektowania wnętrz

Pakiet „Postawa ogarnięta!”

Określamy Twoje wymagania względem nowego wnętrza, a następnie przygotowujemy dla Ciebie układ funkcjonalny (2D) i konsultujemy go z Tobą, a jeśli pojawią się jakieś sugestie to wspólnie je rozważamy. Przygotowanie układu funkcjonalnego pokaże możliwe przesunięcia ścian działowych, rozmieszczenie mebli oraz urządzeń, a co najważniejsze pomoże uniknąć późniejszych rozczarowań związanych z funkcjonalnością wnętrza. Jest to bardzo dobry punkt wyjścia do dalszych faz projektowych, gdyż ukazuje potencjał wnętrza i ewentualne kolizje.

P

Inwentaryzacja

P

Identyfikacja Twoich potrzeb i preferencji

P

Schemat ścian działowych

P

Rzut 2D wnętrza z opisami

od 100 zł / m2

Cała Polska

Elegancja i szyk w niewielkiej łazience 3

Pakiet „Teraz to widzę!”

Po poznaniu Twoich potrzeb i dopracowaniu układu funkcjonalnego (2D) przystępujemy do wyboru konkretnych materiałów, urządzeń, oświetlenia, mebli – a wszystko to przedstawiamy w postaci wizualizacji 3D. Pracując na przygotowanych materiałach wspólnie doszlifowujemy projekt Twojego wnętrza. Projektowanie wnętrza na tym etapie jest zawsze najprzyjemniejsze, gdyż możesz zobaczyć jak w przyszłości będzie wyglądało Twoje wymarzone wnętrze.

R

Inwentaryzacja

R

Identyfikacja Twoich potrzeb i preferencji

R

Schemat ścian działowych

R

Rzut 2D wnętrza z opisami

P

Wizualizacje 3D + dwie poprawki

P

„Lista zakupów” - dobór i wskazanie podstawowych materiałów bez wykazu ilościowego

od 200 zł / m2

Cała Polska
Zawiera pakiet „Postawa ogarnięta!”

Projekt_kompleksowy

Pakiet „Like a Boss!”

Oprócz dopasowanego pod Twoje potrzeby układu funkcjonalnego 2D i wizualizacji 3D wnętrza dostarczamy niezbędne informacje dla Twojej ekipy remontowej. Dzięki szczegółowej dokumentacji technicznej wybrana przez Ciebie firma z łatwością zrealizuje prawidłowo projekt Twojego wnętrza, a zestawienie materiałów wykończeniowych i wyposażenia ułatwi Ci zakupy!

Dzięki temu pakietowi wszystkie nieprzyjemne skojarzenia remontowe miną bezpowrotnie!

R

Inwentaryzacja

R

Identyfikacja Twoich potrzeb i preferencji

R

Schemat ścian działowych

R

Rzut 2D wnętrza z opisami

R

Wizualizacje 3D + dwie poprawki

P

„Lista zakupów” – szczegółowe zestawienie materiałów z wykazem ilościowym

P

Projekt mebli na wymiar z wyszczególnieniem systemów i dokładnym opisem rozwiązań

P

Schemat instalacji elektrycznej

P

Schemat instalacji hydraulicznej

P

Układ stref grzewczych

P

Dobór kolorystyki ścian

P

Dobór okładziny podłogowej

P

Projekt sufitów

P

Schemat rozmieszczenia dylatacji

P

Układ kierunków otwierania drzwi

P

Szczegółowy rozrys ścian dla ekipy wykończeniowej

od 250 zł / m2

Cała Polska
Zawiera pakiet „Teraz to widzę!”

Najczęstszy wybór naszych klientów!

Cennik usług projektanta wnętrz Łódź

Dokładne ceny związane zaprojektowaniem wyglądu oraz funkcjonalności Twojego wnętrza, są uzależnione wielu czynników, m.in.: od metrażu, poziomu skomplikowania, rynku (pierwotny / wtórny), jak i Twoich preferencji dotyczących stylu. Chcesz wiedzieć, ile będzie kosztował projekt wnętrza mieszkania lub domu w Łodzi? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać w pełni indywidualną wycenę.

Realizacje projektów wnętrz w Łodzi i okolicach

Rzuć okiem na wnętrza, które już zaprojektowaliśmy. Jeśli potrzebujesz więcej przykładów kuchni, sypialni, salonów oraz innych pomieszczeń – koniecznie zajrzyj do naszego portfolio.

Opinie na temat przygotowanych przez nas projektów wnętrz

Sprawdź, jak oceniają nas dotychczasowi klienci, dla których stworzyliśmy wyjątkowe przestrzenie – zaprojektowanie zarówno do życia, jak i pracy.

Jak to działa?

Dowiedz się, jak krok po kroku, przebiega proces związany z projektowaniem wnętrz – zarówno w Łodzi, jak i innych okolicznych miejscowościach.

Kontakt i spotkanie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną wycenę. Po jej akceptacji ustalimy termin spotkania w Łodzi i nie tylko, na którym podpiszemy umowę i przeprowadzimy z Tobą wywiad.

Inwentaryzacja

Zapoznamy się z wnętrzami, zbierzemy niezbędne pomiary, a następnie opracujemy dokładny plan.

Projekt układu funkcjonalnego 2D

Przygotujemy gotowy projekt 2D wnętrza, a następnie umówimy się na spotkanie, aby go dokładnie omówić, a także (jeśli zajdzie taka potrzeba) – wprowadzić ewentualne korekty.

Wizualizacja 3D

Opracujemy spersonalizowane wizualizacje 3D, dzięki którym przekonasz się, jak Twoje przyszłe wnętrze może prezentować się “na żywo”.

Pełna dokumentacja wnętrza

Stworzymy, a następnie dostarczymy Ci wszelkie niezbędne dokumenty potrzebne do zaplanowania, jak i przeprowadzenia remontu.

Pytania i odpowiedz

Masz pytania na temat usług związanych z projektowaniem wnętrz w mieście Łódź? Sprawdź, czy już na nie odpowiedzieliśmy!

Ile trwa przygotowanie projektu?

Dokładny czas zależy od ilości m2 do zaprojektowania, wielkości i ilości pomieszczeń, stylu, który ma królować we wnętrzu oraz wybranego pakietu. Średni czas opracowania kompleksowego dla wnętrza o powierzchni 100 m2 to około 3 miesiące.

Od czego zależy koszt usług projektowania wnętrz?

Cenę wykonania projektu wnętrza ustalamy na podstawie: metrażu do zaprojektowania, poziomu skomplikowania, rynku (pierwotny / wtórny) oraz wybranego pakietu.

Co jeśli nie przypadnie mi do gustu? Czy mogę wnieść uwagi?

Oczywiście, w ramach naszej pracy zapewnimy poprawki, które są dostępne na każdym etapie projektu. Przed przystąpieniem do prac przeprowadzamy dogłębny wywiad, dzięki któremu ewentualnych korekt jest naprawdę niewiele.

Szukam ekipy remontowej z Łodzi. Czy świadczycie również usługi związane z realizacją Waszych projektów?

Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami, które mogą zająć się realizacją projektu pod klucz – od prac wykończeniowych, przez prace stolarskie, aż po uszycie i powieszenie zasłon.

Jesteś gotowy, by zacząć pięknie mieszkać? Skontaktuj się z nami!

Kiedy najlepiej się z nami skontaktować?

Napisać do nas możesz zawsze, ale zadzwonić najlepiej w godzinach pracy biura.

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

Do usłyszenia cool