fbpx

Projektant wnętrz Opoczno

Szukasz projektanta wnętrz w Opocznie?

Jesteś w dobrym miejscu, ponieważ projektowaniem zajmujemy się od lat!

Korzyści, które płyną ze współpracy z projektantem wnętrz w Opocznie

Poniżej możesz zobaczyć kilka przykładowych korzyści, które płyną z nawiązania współpracy z naszym naszą pracownią projektowania wnętrz. Więcej zalet ze współpracy z nami znajdziesz na naszej stronie głównej.

Elastyczność w zakresie współpracy

Ty wybierasz który z oferowanych przez nas pakietów spełnia Twoje oczekiwania i w jakim zakresie mamy opracować projekt.

Spersonalizowany projekt

Przygotujemy aranżacje wnętrza, która będzie w 100% odpowiedzią na Twoje potrzeby i oczekiwania.

T

Mentoring projektowy

Zapewnimy Ci merytoryczne wsparcie zarówno w czasie tworzenia projektu jak i jego realizacji.

Kontakt do specjalistów

Możemy Ci udostępnić bazę sprawdzonych wykonawców i dostawców, którzy bez problemu zrealizują projekt wnętrza.

Projektant wnętrz Opoczno

Jeśli poszukujesz architekta / projektanta wnętrz, który przygotuje dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza zgodny z Twoimi oczekiwaniami i opierając się na najnowszych trendach wnętrzarskich – napisz do nas.

Mamy wiele lat doświadczenia w tej branży i w tym czasie stworzyliśmy już kilkaset niepowtarzalnych aranżacji wnętrz dla najbardziej wymagających klientów. Dlatego możemy Ci pomóc zaprojektować niepowtarzalne wnętrze zarówno w Opocznie, jak i na terenie całej Polski.

Działając z naszą pracownią masz pewność, że przygotowany przez nas projekt wnętrza będzie miał spersonalizowany charakter odzwierciedlający potrzeby i względy estetyczne domowników. W ofercie naszego biura znajdziesz trzy pakiety:

Pakiet „Postawa ogarnięta!”, od którego rozpoczyna się zawsze faza projektowa. Na tym etapie największy nacisk kładziemy na ergonomię i komfort w czasie użytkowania wnętrza.

Pakiet „Teraz to widzę!” (zawiera „Postawa ogarnięta!”)  którego celem jest zobrazowanie w formie wizualizacji 3D jak będzie wyglądało wnętrze, nim prace wykończeniowe zostaną rozpoczęte.

Pakiet „Like a Boss!” (zawieraTeraz to widzę!”) uzupełnia powyższe pakiety o obszerną dokumentację techniczną projektowanej przestrzeni oraz listę materiałów użytych w projekcie. Z takimi materiałami remont / wykończenie wnętrza to przyjemność!

Nie masz jeszcze fachowców? W tej kwestii również możesz na nas liczyć!
Możemy Ci polecić sprawdzonych i rzetelnych specjalistów z branży budowlanej, stolarskiej itp. Wystarczy, że dasz nam o tym znać podczas przygotowywania dla Ciebie projektu wnętrza.

Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz w Opocznie. Zobacz co dokładnie zawierają nasze pakiety!

Pakiet „Postawa ogarnięta!”

Określamy Twoje wymagania względem nowego wnętrza, a następnie przygotowujemy dla Ciebie układ funkcjonalny (2D) i konsultujemy go z Tobą, a jeśli pojawią się jakieś sugestie to wspólnie je rozważamy. Przygotowanie układu funkcjonalnego pokaże możliwe przesunięcia ścian działowych, rozmieszczenie mebli oraz urządzeń, a co najważniejsze pomoże uniknąć późniejszych rozczarowań związanych z funkcjonalnością wnętrza. Jest to bardzo dobry punkt wyjścia do dalszych faz projektowych, gdyż ukazuje potencjał wnętrza i ewentualne kolizje.

P

Inwentaryzacja

P

Identyfikacja Twoich potrzeb i preferencji

P

Schemat ścian działowych

P

Rzut 2D wnętrza z opisami

od 100 zł / m2

Cała Polska

Elegancja i szyk w niewielkiej łazience 3

Pakiet „Teraz to widzę!”

Po poznaniu Twoich potrzeb i dopracowaniu układu funkcjonalnego (2D) przystępujemy do wyboru konkretnych materiałów, urządzeń, oświetlenia, mebli – a wszystko to przedstawiamy w postaci wizualizacji 3D. Pracując na przygotowanych materiałach wspólnie doszlifowujemy projekt Twojego wnętrza. Projektowanie wnętrza na tym etapie jest zawsze najprzyjemniejsze, gdyż możesz zobaczyć jak w przyszłości będzie wyglądało Twoje wymarzone wnętrze.

R

Inwentaryzacja

R

Identyfikacja Twoich potrzeb i preferencji

R

Schemat ścian działowych

R

Rzut 2D wnętrza z opisami

P

Wizualizacje 3D + dwie poprawki

P

„Lista zakupów” - dobór i wskazanie podstawowych materiałów bez wykazu ilościowego

od 200 zł / m2

Cała Polska
Zawiera pakiet „Postawa ogarnięta!”

Projekt_kompleksowy

Pakiet „Like a Boss!”

Oprócz dopasowanego pod Twoje potrzeby układu funkcjonalnego 2D i wizualizacji 3D wnętrza dostarczamy niezbędne informacje dla Twojej ekipy remontowej. Dzięki szczegółowej dokumentacji technicznej wybrana przez Ciebie firma z łatwością zrealizuje prawidłowo projekt Twojego wnętrza, a zestawienie materiałów wykończeniowych i wyposażenia ułatwi Ci zakupy!

Dzięki temu pakietowi wszystkie nieprzyjemne skojarzenia remontowe miną bezpowrotnie!

R

Inwentaryzacja

R

Identyfikacja Twoich potrzeb i preferencji

R

Schemat ścian działowych

R

Rzut 2D wnętrza z opisami

R

Wizualizacje 3D + dwie poprawki

P

„Lista zakupów” – szczegółowe zestawienie materiałów z wykazem ilościowym

P

Projekt mebli na wymiar z wyszczególnieniem systemów i dokładnym opisem rozwiązań

P

Schemat instalacji elektrycznej

P

Schemat instalacji hydraulicznej

P

Układ stref grzewczych

P

Dobór kolorystyki ścian

P

Dobór okładziny podłogowej

P

Projekt sufitów

P

Schemat rozmieszczenia dylatacji

P

Układ kierunków otwierania drzwi

P

Szczegółowy rozrys ścian dla ekipy wykończeniowej

od 250 zł / m2

Cała Polska
Zawiera pakiet „Teraz to widzę!”

Najczęstszy wybór naszych klientów!

Projektant wnętrz Opoczno – cennik usług

Powyżej mogłeś zobaczyć przybliżone ceny dla oferowanych przez nas pakietów dla wnętrza o powierzchni ~50 m2. Pamiętaj, iż na ostateczną cenę za przygotowanie projektu wnętrza składa się wiele czynników. Do tych najważniejszych można zaliczyć wielkość projektowanej przestrzeni, rodzaj nieruchomości oraz wybrany przez Ciebie pakiet. Jeśli chcesz poznać dokładną cenę za przygotowanie dla Ciebie projektu to skontaktuj się z nami, a my chętnie przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną wycenę.
Nie trać czasu! Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz odmienić wygląd wnętrza swojego domu lub mieszkania w Opocznie.

Zapoznaj się z naszymi projektami w Opocznie i jego okolicy

Zapoznaj się z portfolio naszych projektów wnętrz, które stworzyliśmy od A do Z w naszym biurze. Zachęcamy również do sprawdzenia naszego pełnego portfolio, w którym znajdziesz jeszcze więcej ciekawych realizacji.

Co mówią o naszym biurze architektury wnętrz klienci z Opoczna i jego okolic?

Zobacz, jakie opinie o przebiegu i jakości współpracy z nami mają nasi dotychczasowi klienci. Oni już nam zaufali i mają stylowe i niepowtarzalne wnętrza. Dołącz do nich!

Czy wiesz, jak wygląda współpraca z architektem wnętrz w Opocznie?

Proces współpracy z naszym biurem projektowania wnętrz jest bardzo prosty, a jego przebieg możesz zobaczyć poniżej.

Wybranie pakietu i podpisanie umowy

Po wybraniu pakietu i ustaleniu szczegółów przygotujemy dla Ciebie umowę. Możemy ją podpisać on-line lub np. na inwentaryzacji wnętrza.

Inwentaryzacja i analiza Twoich potrzeb

Na tym etapie (jeśli będzie wymagało tego wnętrze) wszystko zinwentaryzujemy i przeprowadzimy szczegółową analizę Twoich potrzeb. Na bazie zebranych informacji przystąpimy do pierwszej fazy projektowej.

Przygotowanie układu funkcjonalnego

Opracujemy według nas najlepszy układ 2D wnętrza i skonsultujemy go z Tobą. Jeśli pojawią się z Twojej strony jakieś uwagi to je omówimy i uwzględnimy w projekcie.

Przygotowanie fotorealistycznych wizualizacji 3D

Po zaakceptowaniu poprzedniego etapu przygotujemy na tej podstawie wizualizacje 3D Twojego nowego wnętrza. Wizualizacje są najlepszym sposobem by pokazać, jak będzie wyglądać wnętrze Twojego mieszkania, domu czy biura.

Opracowanie dokładnej dokumentacji technicznej

Po zakończeniu poprzednich etapów zajmiemy się przygotowaniem całej niezbędnej dokumentacji. Etap ten wymaga znacznie mniejszego zaangażowania z Twojej strony, ale w ogromnym stopniu ułatwia później Ci realizację projektu wnętrza.

Realizacja projektu

Po zakończeniu wszystkich faz projektowych przyszedł czas na wybranie przez Ciebie specjalistów do zrealizowania przygotowanego przez nas projektu wnętrza i jego realizację.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi naszej pracowni

Poniżej możesz przeczytać najczęściej zadawane nam pytania przez inwestorów z Opoczna. Zapoznaj się z naszymi odpowiedziami, a jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie to sprawdź FAQ na naszej stronie głównej.

Ile czasu trwa zazwyczaj przygotowanie projektu w pakiecie „Like a Boss!”?

Ostateczny czas przygotowania przez nas pełnego projektu jest uzależniony od kilku kluczowych czynników. By dokładnie określić termin, w którym oddamy Ci gotowy projekt musimy poznać mi: styl, w którym mamy zaprojektować wnętrze, metraż do zaprojektowania oraz liczbę i rodzaj pomieszczeń. Natomiast wykonanie przykładowego projektu mieszkania o powierzchni ok. 100 m2 w pakiecie „Like a Boss!” średnio trwa około 90 dni.

Co ma wpływ na ostateczną cenę za usługę projektowania wnętrz?

Przy dokonywaniu dokładnej wyceny, bierzemy pod uwagę stan nieruchomości (mieszkanie w stanie deweloperskim lub z rynku wtórnego), powierzchnię do zaprojektowania oraz Twoje oczekiwania.

Co w sytuacji, gdy dostarczony przez Was projekt wnętrza mi się nie spodoba?

Na każdym z etapów współpracy z nami masz możliwość zgłaszania swoich poprawek do projektu. Jednak dzięki skrupulatnie przygotowanej ankiecie, którą z Tobą przeprowadzimy poprawki zdarzają się sporadycznie.

Nie mam jeszcze specjalistów do realizacji projektu. Możecie mi polecić sprawdzonych fachowców?

Realizując przez kilka lat projekty „pod klucz” poznaliśmy wielu dobrych specjalistów z różnych branż. Chętnie podamy Ci kontakty do godnych zaufania fachowców, którzy bez problemu zrealizują przygotowany przez nas projekt.

Projektowanie wnętrz w Opocznie

Nasza pracownia projektowa powstała poprzez synergię dwójki pasjonatów architektury i od tego czasu realizujemy swoją pasję poprzez projektowanie wyjątkowych wnętrz. Możemy dla Ciebie zaprojektować unikalne wnętrze dostosowane do Twoich wymagań i potrzeb. Projektując wnętrza domów czy mieszkań w Opocznie wykorzystujemy nasze doświadczenie zdobywane przez lata oraz naszą wiedzę o najmowych trendach i technologiach którą poszerzamy uczestnicząc w targach barażowych oraz ciągle monitorując trendy wnętrzarskie.

Jesteś gotowy, by zacząć pięknie mieszkać? Skontaktuj się z nami!

Kiedy najlepiej się z nami skontaktować?

Napisać do nas możesz zawsze, ale zadzwonić najlepiej w godzinach pracy biura.

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

Do usłyszenia cool

Pracownia projektowa na terenie Opoczna

Opoczno to miasto, w którym znajdziesz wiele osób fizycznych i biur zajmujących się architekturą wnętrz, a jest to wynikiem nieustannego rozwoju miasta. Osoby zajmujące się architekturą w Opocznie dzięki swojemu niepowtarzalnemu podejściu do aranżowania wnętrz upiększają zarówno wnętrza klientów indywidualnych jak i wnętrza użyteczności publicznej. OWLpracownia to cześć tego kreatywnego środowiska i dlatego też możemy przygotować dla Ciebie wyjątkowy projekt: łazienki, sypialni, salonu, tarasu, kuchni, ogrodu, domu, mieszkania, wnętrza użyteczności publicznej.
Skontaktuj się z nami i sprawdź co jeszcze możemy Ci zaoferować!