fbpx

Projektant wnętrz Piotrków Trybunalski

Szukasz projektanta wnętrz w Piotrkowie Trybunalskim?

Jesteś w dobrym miejscu, ponieważ projektowaniem zajmujemy się od lat!

Zobacz co możesz zyskać na współpracy z projektantem wnętrz w Piotrkowie Trybunalskim

Poniżej przedstawiliśmy tylko kilka z wieku korzyści, które płyną z nawiązania współpracy z naszym biurem projektowym. Więcej zalet ze współpracy z nami znajdziesz na naszej stronie głównej.

Elastyczne pakiety

Ty decydujesz, który z oferowanych przez nas pakietów spełnia Twoje oczekiwania, a my działamy w wybranym przez Ciebie zakresie.

Projekt „na miarę”

Przygotujemy projekt wnętrza, który będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby i oczekiwania w każdym aspekcie.

T

Łatwy kontakt z pracownią

Służymy merytorycznym wsparciem i radą zarówno w czasie tworzenia projektu jak i jego realizacji.

Wykonawcy marzeń!

Mamy bazę sprawdzonych wykonawców, więc jeśli szukasz stolarza, tapicera lub ekipy wykończeniowej to nam to powiedz.

Projektant wnętrz Piotrków Trybunalski

Planujesz wykończyć lub wyremontować swoje mieszkanie / dom i szukasz projektanta lub architekta wnętrz, który wykreuje dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza zgodny z Twoimi oczekiwaniami? Napisz do nas, bo właśnie tym się zajmujemy!

Mamy duże doświadczenie w tej branży i przez te wszystkie lata stworzyliśmy wiele niepowtarzalnych aranżacji wnętrz dla najbardziej wymagających Inwestorów. Możemy Ci pomóc zaprojektować wnętrze mieszkania lub domu zarówno w Piotrkowie Trybunalskim, jak również na terenie całej Polski.

Nawiązując z nami współpracę zyskujesz pewność, iż projekt wnętrza będzie dostosowany do Ciebie i spełni Twoje wszystkie względy estetyczne. By jak najlepiej dostosować się do Twoich potrzeb oferujemy kilka pakietów:

Pakiet „Postawa ogarnięta!” – jest to podstawowy pakiet w naszej ofercie. Otrzymując od nas taki projekt masz prawność, że rozplanowanie wnętrz, a co za tym idzie ergonomia i komfort użytkowania są na najwyższym poziomie.

Pakiet „Teraz to widzę!” – zawiera pakiet „Postawa ogarnięta!” i na jego bazie przygotowujemy fotorealistyczne wizualizacje 3D byś mógł zobaczyć jak będzie wyglądało wnętrze Twojego domu lub mieszkania jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac wykończeniowych, a jeśli dostatecznie wcześnie się zgłosisz to i budowlanych.

Pakiet „Like a Boss!” – zawiera oba powyższe pakiety, ale uzupełnia je jeszcze o bardzo rozbudowaną dokumentację techniczną. Dzięki tej dokumentacji ekipa wykończeniowa / budowlana / stolarz oraz wszyscy pozostali specjaliści zrealizują nasz projekt przy Twoim minimalnym zaangażowaniu.

Nie masz jeszcze specjalistów, którzy zajmą się Twoim remontem?
Daj nam o tym znać, a podamy Ci kontakty do sprawdzonych specjalistów w swoich dziedzinach.

Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz w Piotrkowie Trybunalskim.

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Pakiet „Postawa ogarnięta!”

Określamy Twoje wymagania względem nowego wnętrza, a następnie przygotowujemy dla Ciebie układ funkcjonalny (2D) i konsultujemy go z Tobą, a jeśli pojawią się jakieś sugestie to wspólnie je rozważamy. Przygotowanie układu funkcjonalnego pokaże możliwe przesunięcia ścian działowych, rozmieszczenie mebli oraz urządzeń, a co najważniejsze pomoże uniknąć późniejszych rozczarowań związanych z funkcjonalnością wnętrza. Jest to bardzo dobry punkt wyjścia do dalszych faz projektowych, gdyż ukazuje potencjał wnętrza i ewentualne kolizje.

P

Inwentaryzacja

P

Identyfikacja Twoich potrzeb i preferencji

P

Schemat ścian działowych

P

Rzut 2D wnętrza z opisami

od 100 zł / m2

Cała Polska

Elegancja i szyk w niewielkiej łazience 3

Pakiet „Teraz to widzę!”

Po poznaniu Twoich potrzeb i dopracowaniu układu funkcjonalnego (2D) przystępujemy do wyboru konkretnych materiałów, urządzeń, oświetlenia, mebli – a wszystko to przedstawiamy w postaci wizualizacji 3D. Pracując na przygotowanych materiałach wspólnie doszlifowujemy projekt Twojego wnętrza. Projektowanie wnętrza na tym etapie jest zawsze najprzyjemniejsze, gdyż możesz zobaczyć jak w przyszłości będzie wyglądało Twoje wymarzone wnętrze.

R

Inwentaryzacja

R

Identyfikacja Twoich potrzeb i preferencji

R

Schemat ścian działowych

R

Rzut 2D wnętrza z opisami

P

Wizualizacje 3D + dwie poprawki

P

„Lista zakupów” - dobór i wskazanie podstawowych materiałów bez wykazu ilościowego

od 200 zł / m2

Cała Polska
Zawiera pakiet „Postawa ogarnięta!”

Projekt_kompleksowy

Pakiet „Like a Boss!”

Oprócz dopasowanego pod Twoje potrzeby układu funkcjonalnego 2D i wizualizacji 3D wnętrza dostarczamy niezbędne informacje dla Twojej ekipy remontowej. Dzięki szczegółowej dokumentacji technicznej wybrana przez Ciebie firma z łatwością zrealizuje prawidłowo projekt Twojego wnętrza, a zestawienie materiałów wykończeniowych i wyposażenia ułatwi Ci zakupy!

Dzięki temu pakietowi wszystkie nieprzyjemne skojarzenia remontowe miną bezpowrotnie!

R

Inwentaryzacja

R

Identyfikacja Twoich potrzeb i preferencji

R

Schemat ścian działowych

R

Rzut 2D wnętrza z opisami

R

Wizualizacje 3D + dwie poprawki

P

„Lista zakupów” – szczegółowe zestawienie materiałów z wykazem ilościowym

P

Projekt mebli na wymiar z wyszczególnieniem systemów i dokładnym opisem rozwiązań

P

Schemat instalacji elektrycznej

P

Schemat instalacji hydraulicznej

P

Układ stref grzewczych

P

Dobór kolorystyki ścian

P

Dobór okładziny podłogowej

P

Projekt sufitów

P

Schemat rozmieszczenia dylatacji

P

Układ kierunków otwierania drzwi

P

Szczegółowy rozrys ścian dla ekipy wykończeniowej

od 250 zł / m2

Cała Polska
Zawiera pakiet „Teraz to widzę!”

Najczęstszy wybór naszych klientów!

Projektant wnętrz Piotrków Trybunalski — cennik usług

W powyższej ofercie podaliśmy nasze przybliżone ceny dla danego pakietu przy założeniu projektowania wnętrz o powierzchni 50 m2. Jednak musisz pamiętać, iż na ostateczną cenę za wykonanie projektu wnętrza wpływ ma wiele czynników. Do tych najistotniejszych bez wątpienia można zaliczyć wybrany przez Ciebie pakiet, ilość m2 do zaprojektowania, rodzaj nieruchomości (rynek pierwotny lub wtórny) oraz jej poziom skomplikowania. Chcesz odmienić wygląd swojego domu lub mieszkania w Piotrkowie Trybunalskim lub jego okolicach? Nie trać czasu i skontaktuj się nami!

Zobacz nasze realizacje w Piotrkowie Trybunalskim i jego okolicy

Projektanci wnętrz z naszego biura to ekipa do zadań specjalnych! Zapoznaj się z portfolio naszych projektów wnętrz, które w pełni powstały w naszej pracowni. Jeśli chcesz zobaczyć więcej naszych prac to obowiązkowo sprawdź nasze pełne portfolio, ponieważ znajdziesz w nim o wiele więcej ciekawych realizacji.

Ciekawi Cię co mówią o naszym biurze projektowym klienci z Piotrkowa Trybunalskiego i jego okolic?

Sprawdź poniżej kilka przykładowych opinii o współpracy z nami od klientów, którzy już nam zaufali. Oni już się cieszą wyjątkowymi wnętrzami. Czas na Ciebie!

Chcesz wiedzieć, jak wygląda współpraca z projektantem wnętrz w Piotrkowie Trybunalskim?

Poniżej możesz zobaczyć, jak wygląda proces powstawania projektu wnętrza w naszej pracowni na terenie Piotrkowa Trybunalskiego oraz w wielu innych miastach w Polsce.

Pierwszy kontakt, wybranie pakietu i podpisanie umowy

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę i gdy będzie Ci odpowiadać oraz wybierzesz dla siebie odpowiedni pakiet przygotujemy dla Ciebie umowę.

Analiza potrzeb oraz inwentaryzacja inwestycji

Przeprowadzimy z Tobą wywiad / ankietę, dzięki której poznamy Twoje odczekiwania względem projektowanej przestrzeni. Jeśli wnętrze będzie wymagał inwentaryzacji, to również taką przeprowadzimy na tym etapie. Dzięki tym informacją możemy przejść do pierwszej fazy projektowej.

Opracowanie układu z pakietu „Postawa ogarnięta!”

Na bazie zebranych informacji przygotujemy według nas najlepszy układ 2D i dokładnie go opiszemy. Następnie całość skonsultujemy z Tobą i jeśli będzie potrzeba naniesiemy niezbędne korekty.

Przygotowanie wizualizacji 3D z pakietu „Teraz to widzę!”

W tej fazie projektowej dobierzemy odpowiednie materiały, podłogi, oświetlenie i wszystko to, co będzie widać w Twoim nowym wnętrzu. Dobrane przez nas elementy przedstawimy w formie wizualizacji 3D, ponieważ jest to najlepszy sposób, by pokazać jak będzie wyglądało wnętrze po wykończeniu.

Przygotowanie materiałów z pakietu „Like a Boss!”

Jest to ostatnia faza projektowa, ale najbardziej ułatwia przeprowadzenie remontu, ponieważ na tym etapie przygotowujemy wszystkie niezbędne materiały dla ekipy wykończeniowej, stolarza, tapicera itp. na tym etapie przygotowujemy również pełne zestawienie materiałów, które ułatwi Ci zakupy.

Realizacja przygotowanego projektu

To etap, który widać już na budowie, ponieważ wybrani przez Ciebie specjaliści realizują nasz projekt. Jeśli nadal nie masz ekip, które zajmą się wykończeniem Twojego wnętrza to daj nam znać, ponieważ możemy Ci w tym pomóc. Znamy wielu sprawdzonych specjalistów, którzy dobrze zrealizują nasz projekt.

Najczęściej zadawane pytania przez klientów z Piotrkowa Trybunalskiego i nasze odpowiedzi

Poniżej znajdziesz kilka najczęściej zadawanych nam pytań przez Inwestorów z Piotrkowa Trybunalskiego, którzy współpracowali już z naszym biurem projektowym. Zapoznaj się z naszymi odpowiedziami, a jeśli nadal nie znalazłeś tu odpowiedzi na swoje pytanie, to na naszej stronie głównej jest ich więcej.

Ile trwa opracowanie projektu w pakiecie „Like a Boss!”?

Dokładny termin zawsze podajemy w umowie po poznaniu wszystkich szczegółów projektu. Natomiast warto pamiętać, iż czas oczekiwania jest uzależniony od wielu czynników takich jak np. wybrany pakiet czy ilość m2 do zaprojektowania. Dla przykładu wykonanie aranżacji wnętrza mieszkania o powierzchni 100 m2 w pakiecie „Like a Boss!” zajmie nam ok. 90 dni.

Od czego zależy finalna cena za usługę projektowania wnętrz?

Dokładną wycenę zawsze przygotowujemy indywidualnie, ponieważ bierzemy pod uwagę kilak czynników tj. powierzchnię, stan nieruchomości, wybrany pakiet, Twoje oczekiwania itp.

Co w sytuacji, gdy dostarczony przez Was projekt wnętrza mi się nie spodoba?

Bez obaw. W naszej pracowni na każdym etapie współpracy możesz zgłaszać swoje sugestie do projektu. Jednak dzięki dokładnie przeprowadzanemu wywiadowi i identyfikacji Twoich potrzeb poprawki zdarzają się sporadycznie.

Czy możecie polecić specjalistów do realizacji Waszego projektu?

Przez kilka lat realizowaliśmy projekty „pod klucz” więc mamy bazę sprawdzonych wykonawców, których możemy Ci polecić.

Projektowanie wnętrz w Piotrkowie Trybunalskim

Nasza pracownia projektowa powstała poprzez synergię dwójki pasjonatów architektury i od tego czasu realizujemy swoją pasję poprzez projektowanie wyjątkowych wnętrz. Możemy dla Ciebie zaprojektować unikalne wnętrze dostosowane do Twoich wymagań i potrzeb. Projektując wnętrza domów czy mieszkań na terenie Piotrkowa Trybunalskiego wykorzystujemy nasze doświadczenie zdobywane przez lata oraz naszą wiedzę o najmowych trendach i technologiach którą poszerzamy uczestnicząc w targach barażowych oraz ciągle monitorując trendy wnętrzarskie.

Jesteś gotowy, by zacząć pięknie mieszkać? Skontaktuj się z nami!

Kiedy najlepiej się z nami skontaktować?

Napisać do nas możesz zawsze, ale zadzwonić najlepiej w godzinach pracy biura.

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

Do usłyszenia cool

Pracownia projektowa Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski to miasto, w którym znajdziesz wiele osób fizycznych i biur zajmujących się architekturą wnętrz, a jest to wynikiem nieustannego rozwoju miasta. Osoby zajmujące się architekturą w Piotrkowie Trybunalskim dzięki swojemu niepowtarzalnemu podejściu do aranżowania wnętrz upiększają zarówno wnętrza klientów indywidualnych jak i wnętrza użyteczności publicznej. OWLpracownia to cześć tego kreatywnego środowiska i dlatego też możemy przygotować dla Ciebie wyjątkowy projekt: łazienki, sypialni, salonu, tarasu, kuchni, ogrodu, domu, mieszkania, wnętrza użyteczności publicznej.