fbpx

Projektant wnętrz Warszawa

Szukasz projektanta w Warszawie?

Super! Nasza pracownia projektowa specjalizuje się w projektowaniu wnętrz indywidualnych jak i również użyteczności publicznej na terenie Warszawy.

Zobacz jakie korzyści przyniesie współpraca z projektantem wnętrz w Warszawie

Poniżej możesz zobaczyć tylko kilka z wieku korzyści, które przynosi współpraca z naszym biurem architektury wnętrz. Więcej korzyści ze współpracy znajdziesz na naszej stronie głównej.

Oszczędność czasu

Dzięki naszemu projektowi przeprowadzenie wykończenia idzie sprawniej i wszyscy wykonawcy wiedzą, co mają robić, więc nie nękają Cię telefonami.

Oszczędność pieniędzy

Przygotowany przez nas na odpowiednim etapie projekt eliminuje przeróbki w trakcie wykończenia co znacząco obniża koszty realizacji.

Mniej stresu

Wszyscy specjaliści dzięki naszemu projektowi wiedzą co mają robić i nie zadają Ci trudnych pytań, na które masz prawo nie znać odpowiedzi, bo specjalizujesz się przecież w czymś innym…

Spersonalizowane wnętrze

Projekt wnętrz powstaje na bazie analizy Twoich potrzeb, więc jest idealnie dostosowany do Twoich oczekiwań i preferencji.

Projektant wnętrz Warszawa

Chcesz mieszkać w niepowtarzalnym wnętrzu, które spełnia w 100% Twoje oczekiwania?
Chcesz by proces wykończenia przebiegał sprawnie i bez zbędnych komplikacji?
Skontaktuj się z nami, bo właśnie w tym możemy Ci pomóc!

Mamy ogromne doświadczenie w branży projektowania wnętrz i dzięki temu mamy również na sowim koncie wiele rozwiązanych komplikacji na budowach. W związku z tym możemy zaprojektować dla Ciebie piękne wnętrze i rozwiązać potencjalne komplikacji w fazie projektowej oszczędzając dzięki temu Twoje nerwy i pieniądze. Możemy przygotować dla Ciebie projekt wnętrza mieszkania lub domu zarówno w Warszawie, jak również w całej Polsce.

Działając z nami masz pewność, że wszystko będzie dostosowane do Twoich potrzeb. Począwszy od poniższych pakietów:

Pakiet „Postawa ogarnięta!” – jest to nasz podstawowy pakiet, od którego zaczynamy pracę nad wnętrzem. W tym pakiecie otrzymasz od nas przemyślany i dokładnie opisany układ 2D w którym ergonomia i komfort użytkowania są na najwyższym poziomie.

Pakiet „Teraz to widzę!” – to nasza druga propozycja dla Ciebie. Opcja ta zawiera pakiet „Postawa ogarnięta!” ponieważ od niego zawsze zaczynamy i wzbogacimy go o dobór odpowiedniej kolorystyki, materiałów wykończeniowych, oświetlenia – czyli wszystkiego co znajdzie się w Twoim wnętrzu mieszkania lub domu. Wszystkie te elementy zbieramy w spójną całość i przedstawiamy w formie wizualizacji 3D Twojego wnętrza.

Pakiet „Like a Boss!” – to nasza perełka, w której znajdziesz wszystko czego możesz tylko potrzebować przy wykańczaniu wnętrza. Zawiera oba powyższe pakiety i dodatkowo uzupełnia je o bardzo rozbudowaną dokumentację techniczną, dzięki której każda ekipa zrealizuje bez problemu nasz projekt przy Twoim minimalnym zaangażowaniu.

Projektujemy wnętrza w Warszawie i jej okolicach.

Sprawdź co dokładnie zawierają nasze pakiety!

Pakiet „Postawa ogarnięta!”

Określamy Twoje wymagania względem nowego wnętrza, a następnie przygotowujemy dla Ciebie układ funkcjonalny (2D) i konsultujemy go z Tobą, a jeśli pojawią się jakieś sugestie to wspólnie je rozważamy. Przygotowanie układu funkcjonalnego pokaże możliwe przesunięcia ścian działowych, rozmieszczenie mebli oraz urządzeń, a co najważniejsze pomoże uniknąć późniejszych rozczarowań związanych z funkcjonalnością wnętrza. Jest to bardzo dobry punkt wyjścia do dalszych faz projektowych, gdyż ukazuje potencjał wnętrza i ewentualne kolizje.

P

Inwentaryzacja

P

Identyfikacja Twoich potrzeb i preferencji

P

Schemat ścian działowych

P

Rzut 2D wnętrza z opisami

od 100 zł / m2

Cała Polska

Elegancja i szyk w niewielkiej łazience 3

Pakiet „Teraz to widzę!”

Po poznaniu Twoich potrzeb i dopracowaniu układu funkcjonalnego (2D) przystępujemy do wyboru konkretnych materiałów, urządzeń, oświetlenia, mebli – a wszystko to przedstawiamy w postaci wizualizacji 3D. Pracując na przygotowanych materiałach wspólnie doszlifowujemy projekt Twojego wnętrza. Projektowanie wnętrza na tym etapie jest zawsze najprzyjemniejsze, gdyż możesz zobaczyć jak w przyszłości będzie wyglądało Twoje wymarzone wnętrze.

R

Inwentaryzacja

R

Identyfikacja Twoich potrzeb i preferencji

R

Schemat ścian działowych

R

Rzut 2D wnętrza z opisami

P

Wizualizacje 3D + dwie poprawki

P

„Lista zakupów” - dobór i wskazanie podstawowych materiałów bez wykazu ilościowego

od 200 zł / m2

Cała Polska
Zawiera pakiet „Postawa ogarnięta!”

Projekt_kompleksowy

Pakiet „Like a Boss!”

Oprócz dopasowanego pod Twoje potrzeby układu funkcjonalnego 2D i wizualizacji 3D wnętrza dostarczamy niezbędne informacje dla Twojej ekipy remontowej. Dzięki szczegółowej dokumentacji technicznej wybrana przez Ciebie firma z łatwością zrealizuje prawidłowo projekt Twojego wnętrza, a zestawienie materiałów wykończeniowych i wyposażenia ułatwi Ci zakupy!

Dzięki temu pakietowi wszystkie nieprzyjemne skojarzenia remontowe miną bezpowrotnie!

R

Inwentaryzacja

R

Identyfikacja Twoich potrzeb i preferencji

R

Schemat ścian działowych

R

Rzut 2D wnętrza z opisami

R

Wizualizacje 3D + dwie poprawki

P

„Lista zakupów” – szczegółowe zestawienie materiałów z wykazem ilościowym

P

Projekt mebli na wymiar z wyszczególnieniem systemów i dokładnym opisem rozwiązań

P

Schemat instalacji elektrycznej

P

Schemat instalacji hydraulicznej

P

Układ stref grzewczych

P

Dobór kolorystyki ścian

P

Dobór okładziny podłogowej

P

Projekt sufitów

P

Schemat rozmieszczenia dylatacji

P

Układ kierunków otwierania drzwi

P

Szczegółowy rozrys ścian dla ekipy wykończeniowej

od 250 zł / m2

Cała Polska
Zawiera pakiet „Teraz to widzę!”

Najczęstszy wybór naszych klientów!

Projektant wnętrz Warszawa – cennik usług

W naszej powyższej ofercie podaliśmy orientacyjne ceny dla danego pakietu przy założeniu, iż projektowane wnętrz będzie w nowym budownictwie i o powierzchni 50m2. Pamiętaj jednak, iż na finalną cenę za przygotowanie przez nas projektu wnętrza ma wpływ wiele czynników.

Chcesz odmienić swoje wnętrze w Warszawie lub jej okolicach?

Nie trać czasu tylko skontaktuj się z nami, by otrzymać indywidualną wycenę!

Zobacz nasze projekty wnętrz w Warszawie i jej okolicy

Jesteśmy biurem do zadań specjalnych i nie boimy się wyzwań. Sprawdź nasze portfolio wykonanych projektów wnętrz, której w 100% są działem naszej pracowni. Chcesz zobaczyć więcej naszych projektów i realizacji? Sprawdź nasze pełne portfolio!

Chcesz dowiedzieć się co mówią o naszym biurze projektowym klienci z Warszawy i nie tylko?

Poniżej możesz zobaczyć kilka przykładowych opinii o współpracy z nami od ludzi, którzy już nam zaufali. Oni już się cieszą wyjątkowymi wnętrzami. Dołącz do nich!

Ciekawi Cię jak wygląda przebieg współpracy z projektantem wnętrz w Warszawie?

Poniżej zobaczysz prosty proces powstawania projektu wnętrza, który wymaga minimalnego zaangażowania z Twojej strony.

Wybranie odpowiedniego pakietu i podpisanie umowy

Po otrzymaniu od nas oferty i wybraniu odpowiedniego pakietu następuje podpisanie umowy i zarezerwowanie dla Ciebie terminu.

Inwentaryzacja projektowanego wnętrza i analiza potrzeb Inwestora

Jeśli wnętrze wymaga inwentaryzacji, to osobiście udajemy się na inwestycje i wszystko dokładnie wymiarujemy. Natomiast jeżeli jest to nowy budynek i mamy dobre rzuty architektoniczne, to często inwentaryzacja nie jest konieczna. Konieczne za to jest przeprowadzenie wywiadu, który pozwoli nam Cię lepiej poznać oraz Twoje oczekiwania względem projektowanej przestrzeni.

Pierwsza faza projektowa - „Postawa ogarnięta!”

Na bazie zebranych informacji przygotujemy pakiet „Postawa ogarnięta!”. Wysyłamy Ci przygotowane materiały i jeśli będą jakieś wątpliwości, to wspólnie je omawiamy i ustalamy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Druga faza projektowa - „Teraz to widzę!”

Po zaakceptowaniu materiałów z poprzedniego pakietu przygotowujemy pakiet „Teraz to widzę!”. W tej fazie dobierzemy wszystkie odpowiednie dla Ciebie materiały: podłogi, oświetlenie i wszystko to co będzie widać w Twoim nowym domu lub mieszkaniu. Dobrane elementy przedstawiamy w formie fotorealistycznej wizualizacji 3D, ponieważ jest to jeden z najlepszych sposobów na pokazanie przyszłego potencjału wnętrza.

Trzecie faza projektowa - „Like a Boss!”

Po zakończeniu poprzedniej fazy, zabieramy się za przygotowanie (na jej bazie) obszernej dokumentacji dla ekipy wykończeniowej, elektryka, hydraulika, stolarza itp. oraz rozbudowanego zestawiania materiałów, dzięki któremu w przyjemny sposób kupisz niezbędne elementy.

Najczęściej zadawane nam pytania przez klientów z Warszawy i nasze odpowiedzi

Poniżej zamieściliśmy kilka najczęściej zadawanych nam pytań przez klientów z Warszawy. Zapoznaj się z nimi i jeśli nadal nie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, to zapraszamy na stronę główną, gdzie zamieściliśmy znacznie bardziej rozbudowaną wersję FAQ.

Ile zazwyczaj trwa opracowanie projektu w pakiecie „Like a Boss!”?

Ciężko podać dokładny czas bez poznania szczegółów projektu, ale dla przykładu przygotowanie projektu wnętrza mieszkania o powierzchni 100 m2 w naszym najpopularniejszym pakiecie „Like a Boss!” zajmie nam ok. 90 dni. Dokładny termin oddania zawsze podajemy w umowie po poznaniu wszystkich szczegółów projektu.

Od czego uzależniona jest finalna cena za usługę projektowania wnętrz?

Każdorazowo przygotowujemy indywidualną wycenę pod daną inwestycje, ponieważ zależy ona m. in. od kilku czynników tj. wybrany pakiet, stan nieruchomości czy powierzchnia.

Otrzymany projekt wnętrza mi się nie podoba. Co wtedy?

W naszej pracowni projektowej zapewniamy możliwość wprowadzania poprawek na każdym etapie. Więc bez obaw!
Natomiast dzięki dogłębnej analizie potrzeb poprawki do projektów zdążają nam się sporadycznie.

Czy możecie polecić sprawdzonych specjalistów do realizacji projektu?

Kiedyś realizowaliśmy projekty „pod klucz” i dzięki temu mamy bazę sprawdzonych wykonawców, do których możemy dać Ci kontakt.

Projektowanie wnętrz w Warszawie

OWLpracownia projektowa powstała poprzez synergię dwójki pasjonatów architektury. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy zaprojektować dla Ciebie niepowtarzalne wnętrze dostosowane do Twoich potrzeb! Projektowanie wnętrz jest naszą pasją, której poświęcamy się od wielu lat i staramy się ciągle rozwijać w tym zakresie. Projektując domy oraz mieszkania na terenie Warszawy i jej okolic wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie w aranżacji wnętrz. Mamy również obszerną wiedzę o najmowych trendach i technologiach którą powiększamy uczestnicząc w eventach branżowych oraz nieustannie monitorując trendy wnętrzarskie i modowe.

Jesteś gotowy, by zacząć pięknie mieszkać? Skontaktuj się z nami!

Kiedy najlepiej się z nami skontaktować?

Napisać do nas możesz zawsze, ale zadzwonić najlepiej w godzinach pracy biura.

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

Do usłyszenia cool

Pracownia projektowa Warszawa

Warszawa to miasto, w którym znajdziesz wiele kreatywnych biur zajmujących się architekturą wnętrz, a jest to wynikiem ciągłego rozwoju miasta. Osoby zajmujące się architekturą wnętrz w Warszawie dzięki dużej konkurencji muszą wyróżniać się niepowtarzalnym podejściem do projektowania. Warszawscy projektanci upiększają wnętrza klientów indywidualnych jak i równie często wnętrza użyteczności publicznej. Mamy szczęście być częścią tego kreatywnego środowiska i dlatego też możemy przygotować dla Ciebie projekt: łazienki, salonu, sypialni, tarasu, kuchni, ogrodu, domu, mieszkania, wnętrza użyteczności publicznej.