fbpx

Projektant wnętrz Wolbórz

Stworzymy dla Ciebie wyjątkowe miejsce na Ziemi

Już dziś możesz powiększyć nasze grono zadowolonych klientów. Zamów projekt domu lub mieszkania i zacznij mieszkać komfortowo w ergonomicznej i designerskiej przestrzeni.

Poznamy Twoje potrzeby, dokonamy niezbędnych pomiarów i przygotujemy projekt, który Cię zachwyci! Wykonywanie unikalnych projektów jest naszą pasją.

Na każdym etapie współpracy szczególną uwagę zwracamy na Twoje potrzeby. Wyszukamy odpowiednie dodatki, połączymy kolory i faktury, by całość była spójna i estetyczna.

Co zyskujesz, decydując się na współpracę z projektantem wnętrz w Wolborzu?

OWLpracownia to miejsce, w którym stawiamy na 100-procentową satysfakcję klienta podczas każdej współpracy. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalnego architekta w Wolborzu lub pobliskich miastach.

Szczegółowa współpraca

W ramach naszej współpracy oprócz projektu otrzymasz także listę niezbędnych produktów, które ułatwią zaplanowanie remontu.

Spersonalizowane przedsięwzięcie

Przygotujemy dla Ciebie autorski projekt, który będzie odzwierciedleniem Twoich potrzeb i oczekiwań.

T

Współpraca na każdym etapie

Możesz na nas liczyć na każdym etapie współpracy. Jeśli potrzebujesz pomocy lub chcesz nanieść poprawki, po prostu nam o tym powiedz.

Pomoc nie tylko merytoryczna

Oprócz profesjonalnego podejścia do tworzenia projektu możesz na nas liczyć także na etapie nawiązywania współpracy ze specjalistami z branży remontowej.

Pracownia projektowa Wolbórz

Od pięciu lat nieustannie stawiamy na rozwój, by móc projektować jeszcze bardziej ponadczasowe i designerskie wnętrza. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i dołożymy wszelkich starań, by zamówiony projekt spełniał Twoje oczekiwania. Dołącz do grona zadowolonych klientów na terenie Wolborza i okolic. Chętnie podejmiemy wyzwanie i spełnimy Twoje marzenia o pięknym domu!

Jeśli zależy Ci na stworzeniu nietuzinkowego wnętrza, wykorzystaj nasze doświadczenie i umiejętności. Uwielbiamy projektować wnętrza z charakterem i takie, które zachwycają funkcjonalnością oraz designem. W czasie współpracy wykonamy dla Ciebie:

Projekt w pakiecie „Postawa ogarnięta!” – przedstawia najlepszą wersję układu pomieszczeń w mieszkaniu lub w domu.

Projekt w pakiecie „Teraz to widzę!” zawiera projekt „Postawa ogarnięta!” i dodatkowo ukazuje aranżację, zanim zostaną rozpoczęte prace budowlane lub remontowe.

Projekt w pakiecie „Like a Boss!” – zawiera dwa powyższe pakiety i wzbogaca je dodatkowo o kompletną
dokumentację techniczną wraz z zestawieniem materiałów.

Sprawdź dostępne pakiety

Pakiet „Postawa ogarnięta!”

Określamy Twoje wymagania względem nowego wnętrza, a następnie przygotowujemy dla Ciebie układ funkcjonalny (2D) i konsultujemy go z Tobą, a jeśli pojawią się jakieś sugestie to wspólnie je rozważamy. Przygotowanie układu funkcjonalnego pokaże możliwe przesunięcia ścian działowych, rozmieszczenie mebli oraz urządzeń, a co najważniejsze pomoże uniknąć późniejszych rozczarowań związanych z funkcjonalnością wnętrza. Jest to bardzo dobry punkt wyjścia do dalszych faz projektowych, gdyż ukazuje potencjał wnętrza i ewentualne kolizje.

P

Inwentaryzacja

P

Identyfikacja Twoich potrzeb i preferencji

P

Schemat ścian działowych

P

Rzut 2D wnętrza z opisami

od 100 zł / m2

Cała Polska

Elegancja i szyk w niewielkiej łazience 3

Pakiet „Teraz to widzę!”

Po poznaniu Twoich potrzeb i dopracowaniu układu funkcjonalnego (2D) przystępujemy do wyboru konkretnych materiałów, urządzeń, oświetlenia, mebli – a wszystko to przedstawiamy w postaci wizualizacji 3D. Pracując na przygotowanych materiałach wspólnie doszlifowujemy projekt Twojego wnętrza. Projektowanie wnętrza na tym etapie jest zawsze najprzyjemniejsze, gdyż możesz zobaczyć jak w przyszłości będzie wyglądało Twoje wymarzone wnętrze.

R

Inwentaryzacja

R

Identyfikacja Twoich potrzeb i preferencji

R

Schemat ścian działowych

R

Rzut 2D wnętrza z opisami

P

Wizualizacje 3D + dwie poprawki

P

„Lista zakupów” - dobór i wskazanie podstawowych materiałów bez wykazu ilościowego

od 200 zł / m2

Cała Polska
Zawiera pakiet „Postawa ogarnięta!”

Projekt_kompleksowy

Pakiet „Like a Boss!”

Oprócz dopasowanego pod Twoje potrzeby układu funkcjonalnego 2D i wizualizacji 3D wnętrza dostarczamy niezbędne informacje dla Twojej ekipy remontowej. Dzięki szczegółowej dokumentacji technicznej wybrana przez Ciebie firma z łatwością zrealizuje prawidłowo projekt Twojego wnętrza, a zestawienie materiałów wykończeniowych i wyposażenia ułatwi Ci zakupy!

Dzięki temu pakietowi wszystkie nieprzyjemne skojarzenia remontowe miną bezpowrotnie!

R

Inwentaryzacja

R

Identyfikacja Twoich potrzeb i preferencji

R

Schemat ścian działowych

R

Rzut 2D wnętrza z opisami

R

Wizualizacje 3D + dwie poprawki

P

„Lista zakupów” – szczegółowe zestawienie materiałów z wykazem ilościowym

P

Projekt mebli na wymiar z wyszczególnieniem systemów i dokładnym opisem rozwiązań

P

Schemat instalacji elektrycznej

P

Schemat instalacji hydraulicznej

P

Układ stref grzewczych

P

Dobór kolorystyki ścian

P

Dobór okładziny podłogowej

P

Projekt sufitów

P

Schemat rozmieszczenia dylatacji

P

Układ kierunków otwierania drzwi

P

Szczegółowy rozrys ścian dla ekipy wykończeniowej

od 250 zł / m2

Cała Polska
Zawiera pakiet „Teraz to widzę!”

Najczęstszy wybór naszych klientów!

Projektant wnętrz Wolbórz — cennik usług

Jeśli chcesz rozpocząć swoją pierwszą współpracę z projektantem wnętrz, pamiętaj, że na ostateczną cenę usługi ma wpływ kilka istotnych czynników. Przed dokonaniem indywidualnej wyceny bierzemy pod uwagę liczbę pomieszczeń, metraż projektowanej powierzchni, stan nieruchomości oraz poziom skomplikowania planowanych prac. Ostateczną wycenę usługi podejmiemy po wstępnej analizie potrzeb i przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu. Jeśli chcesz zaprojektować wnętrze domu lub mieszkania w Wolborzu, skontaktuj się z nami.

Przykładowe realizacje projektów mieszkań i domów w Wolborzu i okolicach

Sprawdź, jak udało nam się zakończyć nasze wcześniejsze realizacje, które projektowaliśmy w Wolborzu. Zapraszamy Cię do obejrzenia galerii naszych prac. Więcej ukończonych projektów znajdziesz w naszym portfolio.

Co mówią o nas nasi klienci? Zapoznaj się z opiniami, nim podejmiesz decyzję o współpracy z architektem w Wolborzu.

Sprawdź, co mówią o nas nasi klienci, którzy skorzystali z naszych usług i już mieszkają w designerskich i komfortowych wnętrzach.

Jak wygląda współpraca z projektantem wnętrz?

Zapoznaj się ze szczegółowym planem współpracy z projektantem w Wolborzu, by mieć pewność, że zawsze wszystko idzie zgodnie z planem.

Pierwsze spotkanie

Umów się z nami na pierwsze spotkanie w Wolborzu lub online, by omówić zakres prac, Twoje potrzeby i oczekiwania. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę wraz z kompletną wyceną w poszczególnych pakietach. Skorzystaj z formularza kontaktowego, by ustalić termin pierwszej rozmowy.

Pomiary i plan działania

Przed rozpoczęciem prac nad projektem dokonamy wszelkich niezbędnych pomiarów, by wizualizacje dokładnie odzwierciedlały projektowaną przestrzeń.

Układ funkcjonalny

Po przygotowaniu układu funkcjonalnego przedstawimy Ci go w przystępnej formie i w razie potrzeby omówimy na spotkaniu z architektem w Wolborzu. Na tym etapie możemy nanieść pierwsze zmiany, jeśli pojawi się taka potrzeba.

Wizualizacja 3D

Dzięki przygotowaniu projektu w wersji 3D możesz zapoznać się z gotową aranżacją, nim ekipa wykończeniowa przystąpi do prac.

Szczegółowa dokumentacja projektowa

Wraz z projektem otrzymasz od nas szczegółową dokumentację techniczną oraz listę niezbędnych materiałów, które w znacznym stopniu ułatwią planowanie prac remontowych.

Pytania i odpowiedzi

To najczęściej zadawane pytania z zakresu projektowania i aranżowania wnętrz w Wolborzu i nie tylko.

Ile czasu muszę czekać na otrzymanie gotowego projektu?

Czas realizacji zamówienia jest uzależniony od wielkości aranżowanej przestrzeni, wybranego stylu oraz liczby pomieszczeń. Nie da się dokładnie sprecyzować, ile czasu zajmie przygotowanie kompletnego projektu, jednak najczęściej wykonanie projektu mieszkania o powierzchni 100 m kw zajmuje ok. 3 miesięcy.

Jakie czynniki mają bezpośredni wpływ na cenę usługi projektowania wnętrza?

Cena za wykonanie projektu jest uzależniona od wielkości projektowanego pomieszczenia oraz poziomu skomplikowania projektu. Bierzemy pod uwagę także rodzaj nieruchomości, czyli rynek pierwotny lub wtórny, oraz pakiet, który został wybrany przez klienta.

Czy mam prawo do nanoszenia zmian i informowania o swoich spostrzeżeniach w czasie współpracy?

Wszelkie uwagi na każdym etapie współpracy są bardzo mile widziane. Jednak z doświadczenia wiemy, że po dokładnej analizie potrzeb i oczekiwań zdarzają się one bardzo rzadko.

Mam problem w znalezieniu profesjonalnych fachowców. Możecie mi kogoś polecić?

Jeśli nie możesz nawiązać współpracy z profesjonalistami z zakresu wykończenia wnętrza lub stolarki, chętnie pomożemy Ci wybrać odpowiednich podwykonawców. Dysponujemy liczną bazą godnych polecenia podwykonawców.

Jesteś gotowy, by zacząć pięknie mieszkać? Skontaktuj się z nami!

Kiedy najlepiej się z nami skontaktować?

Napisać do nas możesz zawsze, ale zadzwonić najlepiej w godzinach pracy biura.

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

Do usłyszenia cool