Projektowanie kuchni

Pragniesz ładniej i funkcjonalnej kuchni?

Zaprojektujemy ją dla Ciebie!

Kuchnia to jedno z droższych miejsc do wykończenia dlatego najlepiej wyeliminować wszelkie możliwe niedogodności na etapie projektowania, a to coraz częściej zaczyna się już na etapie budowy domu. Takie podejście znacznie ułatwia rozplanowanie stref pracy oraz przyłączy i ich rozprowadzenie w odpowiednie miejsca.

Aranżacja kuchni jest sporym wyzwaniem, a wiesz czemu?

Projektując kuchnię trzeba dogłębnie poznać potrzeby i zwyczaje domowników by jak najlepiej do nich dostosować przestrzeń. Lokalizacja, układ i ilość szafek, wysokość blatu roboczego, rozplanowanie sprzętów AGD (zachowując przy tym odpowiednie odległości) to tylko cześć rzeczy, o które trzeba brać pod uwagę biorąc się do zaprojektowania kuchni, a mają ogromny wpływ na komfort gotowania. Kuchnia to miejsce, gdzie spędza się dużo czasu i dlatego projekt tego pomieszczenia powinien być szczególnie przemyślany. Mając świadomość, ile istotnych czynników trzeba uwzględnić projektując kuchnię dobrym wyborem będzie skorzystanie z usług ekspertów.

Jak podchodzimy do projektowania kuchni?

1. Spotkanie o określenie Twoich potrzeb.

Określamy Twoje oczekiwania i potrzeby (np. barek, wyspa, innowacje technologiczne) oraz styl Twojej kuchni. Określasz jaki pakiet usług potrzebujesz.

2. Inwentaryzacja pomieszczenia.

Dokonujemy pomiarów wnętrza lub dostarczasz nam jego plan.

3. Układ funkcjonalny

Opracowujemy 2 warianty układu funkcjonalnego kuchni i omawiamy je z Tobą.

4. Wizualizacja 3D kuchni.

Przygotowujemy 3 wizualizacje 3D kuchni, a Ty wybierasz która jest w Twoim stylu. Jeżeli masz jakieś sugestie to wspólnie je omawiamy i uwzględniamy.

5. Pełna dokumentacja kuchni.

Dostarczamy Ci wszystkie ustalone wcześniej dokumenty związane z twoją nową kuchnią tj. projekt elektryki, projekt wykonawczy, kosztorys inwestycji oraz specyfikację wykorzystanych w projekcie materiałów.

6. Nadzór nad wykonawcami.

Możemy nadzorować pracę w miejscu remontu. Dopilnujemy by wszystkie pracy zostały wykonane zgodnie z projektem i w ustalonym budżecie. Jeżeli nie masz jeszcze wybranej firmy remontowej to dobrym rozwiązaniem może być wybranie naszej ekipy budowlanej.

Jak się z nami skontaktujesz?

marta@owlpracownia.pl

798 165 875

rafal@owlpracownia.pl

509 433 771