Projektowanie sypialni

Marzy Ci się piękna sypialnia, w której spędzisz niesamowite chwile?

Zaprojektujemy ją dla Ciebie tak, by każda spędzona tam chwila była wyjątkowa!

Ponieważ zajmujemy się projektowaniem wnętrz od lat wiemy jak istotnym miejscem w każdym domu jest sypialnia. Projekt sypialni nie może być działem przypadku, dlatego też warto to zadanie zlecić specjalistom! Zadbamy by Twoja sypialnia była urządzona funkcjonalnie i komfortowo, ale co najważniejsze w Twoim stylu!
Wypoczynek, relaks, sen z tym zazwyczaj kojarzy nam się sypialnia i dlatego podstawą jest odpowiednio dobrane łóżko oraz materac. Przygotujemy dla Ciebie aranżacje sypialni dopasowaną zarówno do Twojego stylu, potrzeb jak i możliwości finansowych.

Remont sypialni może być przyjemny?

Wiemy jak czasochłonny i stresujący potrafi być remont, dlatego też staramy się by maksymalnie Ci to ułatwić. Dostarczymy Ci projekt wnętrza sypialni dzięki któremu Twoja ekipa remontowa znacznie szybciej i sprawniej zakończy swoje prace, a Ty wcześniej będziesz cieszyć się swoją wymarzoną sypialnią! Projekt sypialni wraz z pełną dokumentacją techniczną i zwłaszcza specyfikacją materiałową często finalnie obniża koszty całego przedsięwzięcia.

Jak przystępujemy do projektowania sypialni?

1. Spotkanie i omówienie szczegółów.

Razem identyfikujemy Twoje potrzeby i oczekiwania względem Twojej wymarzonej sypialni, a następnie ustalamy wspólnie obszar świadczonych usług.

2. Inwentaryzacja pomieszczenia.

Dokonujemy pomiaru i opracowania dokładnego planu sypialni.

3. Projekt układu funkcjonalnego sypialni.

Opracowujemy dla Ciebie układu funkcjonalny Twojej sypialni, a następnie wspólnie go omawiamy.

4. Wizualizacja 3D Twojej nowej sypialni.

Przygotowujemy dla Ciebie wizualizacje 3D Twojej nowej sypialni. Jeśli masz jakieś sugestie to wspólnie je omawiamy i uwzględniamy w projekcie.

5. Pełna dokumentacja Twojego wnętrza.

Przygotowujemy dla Ciebie wszystkie niezbędne dokumenty (ustalone wcześniej) tj. projekt wykonawczy (oświetlenia, posadzek, sufitów), projekt elektryki, kosztorys inwestycji oraz dokładną specyfikację materiałową ze wskazaniem producentów, a jeśli tego potrzebujesz to nawet konkretnych sklepów.

6. Nadzór nad inwestycją.

Dopilnujemy, by wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z projektem, a jeśli pojawią się jakieś komplikacje to natychmiast je rozwiążemy. Możesz również skorzystać z usług naszych ekip budowlanych.

Jak się z nami skontaktujesz?

marta@owlpracownia.pl

798 165 875

rafal@owlpracownia.pl

509 433 771