fbpx

Projektant wnętrz Tomaszów Mazowiecki

Szukasz projektanta w Tomaszowie Mazowieckim?

Super! Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz indywidualnych i użyteczności publicznej na terenie Tomaszowa Mazowieckiego

Twoje korzyści ze współpracy z projektantem wnętrz w Tomaszowie Mazowieckim

Poniżej możesz zobaczyć kilka z zalet nawiązania współpracy z profesjonalnymi projektantami wnętrz. Możesz cieszyć się tymi korzyściami jeśli jesteś mieszkańcem Tomaszowa Mazowieckiego lub jego okolic.

Elastyczna współpraca

To od Ciebie zależy zakres wykonywanych prac: może być kompleksowy  (obejmować cały dom) lub cząstkowy (pojedyncze pomieszczenie). Ty decydujesz!

Spersonalizowany projekt wnętrza

Opracujemy projekt wnętrza, który będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby i sprosta Twoim oczekiwaniom w każdym aspekcie.

T

Mentoring w czasie projektu

Służymy radą w czasie fazy projektowej oraz jeśli pojawią się jakieś komplikacje w czasie remontu to również służymy pomocą.

Kontakty do sprawdzonych wykonawców

Jeśli szukasz kontaktu do sprawdzonego tapicera, stolarza lub ekipy wykończeniowej, po prostu nam to powiedz, bo w tym też możemy Ci pomóc.

Architekt wnętrz Tomaszów Mazowiecki

Jeśli szukasz projektanta lub architekta wnętrz, który stworzy dla Ciebie wyjątkowy projekt zgodny z Twoimi oczekiwaniami i według najnowszych trendów wnętrzarskich, napisz do nas.

Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży sprawia, że stworzyliśmy już kilkaset niepowtarzalnych projektów wnętrz dla najbardziej wymagających klientów. Możemy Ci pomóc zaprojektować wnętrze zarówno w Tomaszowie Mazowieckim, jak i na terenie całej Polski.

Współpracując z nami masz pewność, że projekt wnętrza będzie miał spersonalizowany charakter odzwierciedlający Twoje potrzeby i względy estetyczne. W ofercie naszego biura znajdziesz między innymi:

Pakiet „Postawa ogarnięta!”, od którego zawsze wychodzimy tworząc projekt wnętrza i w którym największy nacisk kładziemy na ergonomię i komfort w czasie użytkowania.

Pakiet „Teraz to widzę!”, którego celem jest przedstawienie jak najlepszej wizualizacji 3D wnętrza, nim prace wykończeniowe będą rozpoczęte.

Pakiet „Like a Boss!”, który zawiera powyższe pakiety i uzupełnia je o kompletną dokumentację projektowanej przestrzeni oraz listę zakupów. Z tymi materiałami remont to przyjemność!

Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz w Tomaszowie Mazowieckim.

Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

Pakiet „Postawa ogarnięta!”

Określamy Twoje wymagania względem nowego wnętrza, a następnie przygotowujemy dla Ciebie układ funkcjonalny (2D) i konsultujemy go z Tobą, a jeśli pojawią się jakieś sugestie to wspólnie je rozważamy. Przygotowanie układu funkcjonalnego pokaże możliwe przesunięcia ścian działowych, rozmieszczenie mebli oraz urządzeń, a co najważniejsze pomoże uniknąć późniejszych rozczarowań związanych z funkcjonalnością wnętrza. Jest to bardzo dobry punkt wyjścia do dalszych faz projektowych, gdyż ukazuje potencjał wnętrza i ewentualne kolizje.

P

Inwentaryzacja

P

Identyfikacja Twoich potrzeb i preferencji

P

Schemat ścian działowych

P

Rzut 2D wnętrza z opisami

od 100 zł / m2

Cała Polska

Elegancja i szyk w niewielkiej łazience 3

Pakiet „Teraz to widzę!”

Po poznaniu Twoich potrzeb i dopracowaniu układu funkcjonalnego (2D) przystępujemy do wyboru konkretnych materiałów, urządzeń, oświetlenia, mebli – a wszystko to przedstawiamy w postaci wizualizacji 3D. Pracując na przygotowanych materiałach wspólnie doszlifowujemy projekt Twojego wnętrza. Projektowanie wnętrza na tym etapie jest zawsze najprzyjemniejsze, gdyż możesz zobaczyć jak w przyszłości będzie wyglądało Twoje wymarzone wnętrze.

R

Inwentaryzacja

R

Identyfikacja Twoich potrzeb i preferencji

R

Schemat ścian działowych

R

Rzut 2D wnętrza z opisami

P

Wizualizacje 3D + dwie poprawki

P

„Lista zakupów” - dobór i wskazanie podstawowych materiałów bez wykazu ilościowego

od 200 zł / m2

Cała Polska
Zawiera pakiet „Postawa ogarnięta!”

Projekt_kompleksowy

Pakiet „Like a Boss!”

Oprócz dopasowanego pod Twoje potrzeby układu funkcjonalnego 2D i wizualizacji 3D wnętrza dostarczamy niezbędne informacje dla Twojej ekipy remontowej. Dzięki szczegółowej dokumentacji technicznej wybrana przez Ciebie firma z łatwością zrealizuje prawidłowo projekt Twojego wnętrza, a zestawienie materiałów wykończeniowych i wyposażenia ułatwi Ci zakupy!

Dzięki temu pakietowi wszystkie nieprzyjemne skojarzenia remontowe miną bezpowrotnie!

R

Inwentaryzacja

R

Identyfikacja Twoich potrzeb i preferencji

R

Schemat ścian działowych

R

Rzut 2D wnętrza z opisami

R

Wizualizacje 3D + dwie poprawki

P

„Lista zakupów” – szczegółowe zestawienie materiałów z wykazem ilościowym

P

Projekt mebli na wymiar z wyszczególnieniem systemów i dokładnym opisem rozwiązań

P

Schemat instalacji elektrycznej

P

Schemat instalacji hydraulicznej

P

Układ stref grzewczych

P

Dobór kolorystyki ścian

P

Dobór okładziny podłogowej

P

Projekt sufitów

P

Schemat rozmieszczenia dylatacji

P

Układ kierunków otwierania drzwi

P

Szczegółowy rozrys ścian dla ekipy wykończeniowej

od 250 zł / m2

Cała Polska
Zawiera pakiet „Teraz to widzę!”

Najczęstszy wybór naszych klientów!

Projektant wnętrz Tomaszów Mazowiecki — cennik usług

Powyżej podaliśmy przybliżone ceny dla danego pakietu dla wnętrza o powierzchni 50 m2. Jednak na ostateczną cenę za wykonanie projektu wnętrza składa się wiele czynników. Do tych podstawowych bez wątpienia można zaliczyć wielkość projektowanej przestrzeni czy rodzaj nieruchomości (rynek wtórny czy pierwotny). Jednak największy wpływ na cenę ma zakres usług, które mamy dla Ciebie świadczyć. Jeśli zależy Ci na dokładnym zapoznaniu się z cenami, to chętnie przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną wycenę naszych usług. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz odmienić wygląd wnętrza swojego mieszkania w bloku lub dom w Tomaszowie Mazowieckim.

Sprawdź nasze realizacje w Tomaszowie Mazowieckim i jego okolicy

Projektanci z naszego biura to zespół do zadań specjalnych. Zapoznaj się z portfolio naszych prac, które stworzyliśmy od A do Z. Zachęcamy również do przejrzenia naszego pełnego portfolio, znajdziesz w nim jeszcze więcej ciekawych realizacji.

Co mówią o naszym biurze projektowym klienci z Tomaszowa Mazowieckiego i jego okolic?

Sprawdź, jakie opinie o współpracy z nami mają nasi klienci. Oni już nam zaufali i mieszkają w stylowych wnętrzach stworzonych w naszej pracowni.

Czy wiesz, jak wygląda współpraca z projektantem wnętrz w Tomaszowie Mazowieckim?

Proces jest bardzo prosty, a poniżej możesz zobaczyć jak wygląda współpraca z naszą pracownią projektową w Tomaszowie Mazowieckim oraz w innych miastach w Polsce.

Wstępne ustalenia i podpisanie umowy

Napisz do nas lub zadzwoń aby dopytać o szczegóły, a my następnie przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę oraz po jej zaakceptowaniu zaproponujemy termin spotkania. Jeśli zdecydujesz się z nami współpracować to, konieczne jest podpisanie umowy.

Analiza Twoich potrzeb i inwentaryzacja

Wykonamy szczegółową analizę Twoich potrzeb i niezbędne pomiary wnętrza, które umożliwią nam stworzenie dokładnego planu działania.

Przygotowanie układu 2D

Skonsultujemy z Tobą przygotowany układ i jeśli pojawią się z Twojej strony jakieś sugestie to je uwzględnimy.

Przedstawiamy wizualizację 3D wnętrza

Po akceptacji układu 2D przygotujemy wizualizacje 3D Twojego wnętrza. Wizualizacje to najlepszy sposób by pokazać Ci, jak wnętrze Twojego mieszkania, domu czy biura będzie się prezentowało po wykończeniu.

Przygotowujemy pełną dokumentację techniczną

Po zakończeniu poprzednich etapów przejdziemy do przygotowania całej niezbędnej dokumentacji, która w znacznym stopniu ułatwi Ci przeprowadzenie wykończenia wnętrza.

Prace wykończeniowe

Po zakończeniu przez nas poprzednich etapów przyszedł czas na wybranie przez Ciebie odpowiednich specjalistów do zrealizowania otrzymanego od nas projektu wnętrza.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Oto najczęściej zadawane nam pytania przez Inwestorów z Tomaszowa Mazowieckiego, którzy współpracowali już z naszym biurem projektowym. Zapoznaj się z naszymi odpowiedziami.

Ile czasu może trwać przygotowanie projektu w pakiecie „Like a Boss!”?

Ostateczny czas oczekiwania na pełen projekt jest uzależniony od kilku kluczowych czynników. By dokładnie określić termin realizacji projektu, musimy poznać styl, w którym mamy zaprojektować wnętrze, metraż do zaprojektowania oraz liczbę pomieszczeń. Wykonanie projektu mieszkania o powierzchni 100 m2 w pakiecie „Like a Boss!”? średnio trwa około 90 dni.

Co wpływa na finalną cenę za usługę projektowania wnętrz?

Aby dokonać dokładnej wyceny, bierzemy pod uwagę stan nieruchomości (mieszkanie z rynku wtórnego lub pierwotnego), powierzchnię, którą mamy zaprojektować oraz Twoje oczekiwania. Ważny jest również to na który pakiet się zdecydujesz.

Co się stanie, gdy dostarczony przez Was projekt mi się nie spodoba?

Na każdym etapie współpracy z nami możesz zgłaszać swoje poprawki do projektu. Jednak dzięki szczegółowo opracowanej ankiecie, którą z Tobą przeprowadzimy poprawki zdarzają się sporadycznie.

Nie mam jeszcze ekipy wykończeniowej, tapicera i stolarza. Możecie mi polecić sprawdzonych specjalistów?

Realizując przez lata projekty „pod klucz” udało nam się poznać wielu dobrych specjalistów z różnych branż. Chętnie polecimy Ci fachowca godnego zaufania, który bez problemu zrealizuje nasz projekt.

Projektowanie wnętrz w Tomaszowie Mazowieckim

Pracownia projektowa OWL z Tomaszowa Mazowieckiego powstała poprzez synergię dwójki pasjonatów architektury. Możemy zaprojektować dla Ciebie niepowtarzalne wnętrze dostosowane do Twoich potrzeb oraz Twoich bliskich! Projektowanie wnętrz to nasza pasja, której poświęcamy się od wielu lat i nieustannie rozwijamy w tym zakresie. Projektując domy czy mieszkania na terenie Tomaszowa Mazowieckiego i okolic wykorzystujemy nasze doświadczenie w aranżacji wnętrz oraz naszą wiedzę o najmowych trendach i technologiach. Wiedzę zdobywamy uczestnicząc w targach barażowych oraz nieustannie monitorując trendy wnętrzarskie i modowe.

Jesteś gotowy, by zacząć pięknie mieszkać? Skontaktuj się z nami!

Kiedy najlepiej się z nami skontaktować?

Napisać do nas możesz zawsze, ale zadzwonić najlepiej w godzinach pracy biura.

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

Do usłyszenia cool

Pracownia projektowa Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki to miejsce, gdzie możesz znaleźć kreatywne biura zajmujące się architekturą wnętrz, a jest to wynikiem nieustannego rozwoju miasta. Osoby zajmujące się projektowaniem wnętrz w Tomaszowie Mazowieckim dzięki swojemu niepowtarzalnemu podejściu do projektowania upiększają zarówno wnętrza klientów indywidualnych jak i wnętrza użyteczności publicznej.
Jesteśmy częścią tego kreatywnego środowiska i dlatego też możemy przygotować dla Ciebie wyjątkowy projekt: sypialni, łazienki, salonu, kuchni, tarasu, ogrodu, mieszkania, domu, wnętrza użyteczności publicznej.