Projektowanie wnętrz publicznych

Potrzebujesz projektu wnętrza użyteczności publicznej?

Przygotujemy go dla Ciebie!

Zaprojektowanie pięknego i funkcjonalnego wnętrza w obiekcie użyteczności publicznej to nie lada wyzwanie ponieważ trzeba pamiętać o kwestiach bezpieczeństwa, estetyki, wygody, higieny, akustyki, trwałości użytkowej, łatwości w utrzymaniu czystości oraz kosztach całej inwestycji. Dlatego najlepiej to zadanie zlecić profesjonalistą którzy połączą wszystkie ww. elementy z obecnie obowiązującymi przepisami i dopilnują by wykonawcy zrealizowali wszystko zgodnie ze sztuką budowlaną. Należy również pamiętać iż wnętrza takich obiektów musza być dostosowane do osób o różnych stopniach sprawności fizycznej.

Aranżacja wnętrza użyteczności publicznej to nie lada wyzwanie, a wiesz dlaczego?

Aranżacja wnętrza budynku użyteczności publicznej musi być dostosowana do przeznaczenia tego obiektu. Przed przystąpieniem do projektowania warto też określić natężenie ruchu danego obiektu, bo od tego zależy z jakich skorzystamy materiałów (np. czy trzeba zastosować płytki barwione w masie czy może wystarczą płytki szkliwione?). Projektując wnętrza użyteczności publicznej staramy się, aby były one jak najbardziej funkcjonalne, ale musimy pamiętać o tym by osoby odwiedzające dany obiekt czuły się w nim jak najlepiej. Im lepiej czują się ludzie w danym obiekcie użyteczności publicznej tym chętniej i dłużej w nim zostaną, a przecież na tym zależy inwestorowi zlecając projekt np. galerii czy sklepu.

Jakie wnętrza użyteczności publicznej możemy dla Ciebie zaprojektować?

Powierzchnie biurowe

Biura, banki, szkoły, przedszkola, biblioteki, sale konferencyjne.

Powierzchnie hotelarskie

Hotele, hostele, pensjonaty.

Powierzchnie gastronomiczne

Kawiarnie, puby, restauracje, kluby, bary.

Gabinety

Lekarskie, kosmetyczne, okulistyczne, SPA.

Salony

Fryzjerskie, apteki, galerie, sklepy.

Obiekty specjalne

Kluby sportowe, strzelnice, domy ludowe.

Skontaktuj się z nami by ustalić termin spotkania na którym ustalimy zakres świadczeń oraz Twoje oczekiwania względem projektu.

Jak się z nami skontaktujesz?

marta@owlpracownia.pl

798 165 875

rafal@owlpracownia.pl

509 433 771