Pracownia projektowa

OWL – design w praktyce

Sprawdź co możemy dla Ciebie zaprojektować!

lat doświadczenia

wykończonych wnętrz

ukończonych projektów

%

zadowolonych klientów

Co możemy dla Ciebie zaprojektować?

Projektowanie łazienki

Projektowanie kuchni

Projektowanie salonu

Projektowanie sypialni

Projekt tarasu

Projektowanie tarasu

Projektowanie mieszkania i domu

Projektowanie wnętrz publicznych

House Flipping

Projektowanie online

Jakie korzyści przynoszą nasze usługi?

Projekt funkcjonalny

Określamy Twoje wymagania względem nowego wnętrza przygotowujemy dla Ciebie dwa warianty układu funkcjonalnego (2D) i konsultujemy je z Tobą, a jeśli pojawią się jakieś sugestie to wspólnie je rozważamy. Przygotowanie układu funkcjonalnego pokaże możliwe przesunięcia ścian działowych, rozmieszczenie mebli oraz urządzeń, a co najważniejsze pomoże uniknąć późniejszych rozczarowań związanych z funkcjonalnością wnętrza.

Projekt koncepcyjny

Po poznaniu Twoich potrzeb i dopracowaniu układu funkcjonalnego przystępujemy do wyboru konkretnych materiałów, urządzeń, oświetlenia, mebli – a wszystko to przedstawiamy w postaci wizualizacji 3D. Wybierasz wnętrze, które jest najbliższe Twojemu sercu i doszlifowujemy projekt.

Projekt kompleksowy

Oprócz dopasowanego pod Twoje potrzeby układu funkcjonalnego i projektu 3D Twojego wnętrza dostarczamy szczegółowe informacje dla Twojej ekipy remontowej. Dzięki szczegółowej dokumentacji technicznej wybrana przez Ciebie ekipa z łatwością zrealizuje prawidłowo projekt Twojego wnętrza, a zestawienie materiałów wykończeniowych i wyposażenia ułatwi Ci zakupy!

Nadzór nad inwestycją

Jeśli brak Ci czasu by koordynować pracę z wybraną przez Ciebie ekipą remontową możesz to powierzyć nam. Będziemy za Ciebie nadzorować przebieg prac, ich zgodność z projektem i od ręki rozwiązywać ewentualne komplikacje. Kupimy wybrane materiały i będziemy monitorować by budżet i harmonogram się spinały, a Ty możesz spać spokojnie wiedząc, że Twoje wymarzone wnętrze właśnie powstaje 😊.

Projekt i wykonawstwo

Jeśli szukasz firmy, która nie tylko zaprojektuje Ci wnętrze, ale takiej która je urzeczywistni i przeniesie wizję z projektu do świata realnego to jesteś w dobrym miejscu. Jeśli chcesz uniknąć stresu i nerwów związanych z remontem to jest to rozwiązanie dla Ciebie!

Jak przystępujemy do projektowania?

1. Spotkanie i omówienie szczegółów.

Określamy wspólnie Twoje potrzeby, oczekiwania oraz styl Twojego wymarzonego wnętrza. Następnie ustalamy wspólnie zakres świadczonych usług.

2. Inwentaryzacja pomieszczenia.

Dokonujemy pomiarów i opracowujemy dokładny plan Twojego pomieszczenia.

3. Projekt układu funkcjonalnego wnętrza.

Przygotowujemy dla Ciebie 2 warianty układu funkcjonalnego projektowanego pomieszczenia i dokładnie je razem z Tobą omawiamy, a Ty wybierasz ten najlepszy.

4. Wizualizacja 3D Twojego nowego wnętrza.

Przygotowujemy dla Ciebie moodboard oraz spersonalizowane wizualizacje 3D, a Ty decydujesz, która jest w Twoim stylu. Jeśli masz dodatkowe sugestie do wybranej aranżacji, wspólnie je omawiamy i uwzględniamy w projekcie.

5. Pełna dokumentacja Twojego wnętrza.

Dostarczamy Ci całą niezbędną dokumentacje (ustaloną wcześniej) tj. projekt elektryki, projekt wykonawczy (posadzek, sufitów, oświetlenia), kosztorys inwestycji oraz specyfikację materiałową ze wskazaniem konkretnych producentów, a jeśli tego potrzebujesz to nawet konkretnych sklepów!

6. Nadzór nad inwestycją.

Możemy również nadzorować firmy które zajmują się urzeczywistnieniem Twojego projektu. Dopilnujemy by wszystkie pracy zostały wykonane zgodnie z przygotowanym projektem, a jeśli pojawią się jakieś komplikacje to natychmiast je rozwiążemy. Rozsądnym rozwiązaniem może być również skorzystanie z usług naszych ekip, jeśli tylko terminy Ci odpowiadają.

Cennik naszych usług:

Sprawdź ceny naszych usług.

Jak się z nami skontaktujesz?

marta@owlpracownia.pl

798 165 875

rafal@owlpracownia.pl

509 433 771