fbpx

Pracownia projektowa

OWL – design w praktyce

Sprawdź co możemy dla Ciebie zaprojektować!

lat doświadczenia

wykończonych wnętrz

ukończonych projektów

%

zadowolonych klientów

Co możemy dla Ciebie zaprojektować?

Projektowanie łazienki

Projektowanie kuchni

Projektowanie salonu

Projektowanie sypialni

Projekt tarasu

Projektowanie tarasu

Projektowanie mieszkania i domu

Projektowanie wnętrz publicznych

House Flipping

Projektowanie online

Jakie korzyści przynoszą nasze usługi?

Projekt funkcjonalny

Określamy Twoje wymagania względem nowego wnętrza i na bazie pozyskanych informacji przygotowujemy układ funkcjonalny (2D). Konsultujemy go z Tobą, a jeśli pojawią się jakieś sugestie to wspólnie je rozważamy. Przygotowanie układu funkcjonalnego pokaże możliwe przesunięcia ścian działowych, rozmieszczenie mebli oraz urządzeń, a co najważniejsze pomoże uniknąć późniejszych rozczarowań związanych z funkcjonalnością wnętrza.

Projekt koncepcyjny

Po poznaniu Twoich potrzeb i dopracowaniu układu funkcjonalnego przystępujemy do wyboru konkretnych materiałów, urządzeń, oświetlenia, mebli – a wszystko to przedstawiamy w postaci wizualizacji 3D. Pracując na przygotowanych wizualizacjach wspólnie doszlifowujemy projekt.

Projekt salonu
Projekt_kompleksowy

Projekt kompleksowy

Oprócz dopasowanego pod Twoje potrzeby układu funkcjonalnego i projektu 3D Twojego wnętrza dostarczamy szczegółowe informacje dla Twojej ekipy remontowej. Dzięki szczegółowej dokumentacji technicznej wybrana przez Ciebie ekipa z łatwością zrealizuje prawidłowo projekt Twojego wnętrza, a zestawienie materiałów wykończeniowych i wyposażenia ułatwi Ci zakupy!

Nadzór nad inwestycją

Jeśli brak Ci czasu by koordynować pracę z wybraną przez Ciebie ekipą remontową możesz to powierzyć nam. Będziemy za Ciebie nadzorować przebieg prac, ich zgodność z projektem i od ręki rozwiązywać ewentualne komplikacje.

Projekt i wykonawstwo

Jeśli szukasz firmy, która nie tylko zaprojektuje Ci wnętrze, ale takiej która je urzeczywistni i przeniesie wizję z projektu do świata realnego to jesteś w dobrym miejscu. Współpracujemy z doświadczonymi ekipami którzy świadczą usługi na wysokim poziomie więc bez problemu mogą zając się zrealizowaniem przygotowanego przez nas projektu. Jeśli chcesz uniknąć stresu i nerwów związanych z remontem to jest to rozwiązanie dla Ciebie!

Jak przystępujemy do projektowania?

1. Spotkanie i omówienie szczegółów.

Określamy wspólnie Twoje potrzeby, oczekiwania oraz styl Twojego wymarzonego wnętrza. Następnie ustalamy wspólnie zakres świadczonych usług.

2. Inwentaryzacja pomieszczenia.

Dokonujemy pomiarów i opracowujemy dokładny plan projektowanego wnętrza.

3. Projekt układu funkcjonalnego wnętrza.

Przygotowujemy dla Ciebie układ funkcjonalny projektowanego pomieszczenia i razem z Tobą go omawiamy, a jeśli masz jakieś sugestie to staramy się je uwzględnić.

4. Wizualizacja 3D Twojego nowego wnętrza.

Przygotowujemy dla Ciebie spersonalizowane wizualizacje 3D na bazie zebranych informacji.  Następnie wspólnie je omawiamy i jeśli masz jakieś uwagi to nanosimy niezbędne poprawki.

5. Pełna dokumentacja Twojego wnętrza.

Dostarczamy Ci całą ustaloną wcześniej dokumentacje tj. projekt elektryki, projekt wykonawczy oraz specyfikację materiałową ze wskazaniem konkretnych producentów, a jeśli tego potrzebujesz to nawet konkretnych sklepów!

6. Nadzór nad inwestycją.

Możemy również nadzorować firmy które zajmują się urzeczywistnieniem Twojego projektu. Dopilnujemy by wszystkie pracy zostały wykonane zgodnie z przygotowanym projektem, a jeśli pojawią się jakieś komplikacje to natychmiast je rozwiążemy. Rozsądnym rozwiązaniem może być również skorzystanie z usług naszych ekip, jeśli tylko terminy Ci odpowiadają.

Jak się z nami skontaktujesz?

Zastanawiasz się kiedy najlepiej do nas zadzwonić?

Jesteśmy dostępni w godzinach pracy biura tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

Do usłyszenia cool